Proč je markýza dobrou volbou?

Pokud hledáte moderní, ale zároveň nadčasový způsob stínění terasy, balkónu, případně výlohy, doporučujeme vám zamyslet se nad markýzou. Markýzy mají vynikající výsledky, pokud jde o stínění, dobře vypadají, snadno se používají a mají nadčasový vzhled.

Velkou výhodou markýzy je i to, že vedle příjemného stínu vás dovede také ochránit před nízkým západním sluncem, které vám může řádně znepříjemnit večerní posezení u kávy či sklenky vína s přáteli. Na výběr máte ze dvou základních typů markýz: Buď otevřené, nebo v uzavřené kazetě, která svinutou markýzu chrání před škodlivým působením povětrnostních vlivů. Kazeta, v níž je látka markýzy ukryta, je designovaná, na fasádě domu tak vypadá velmi dobře.

Markýzy můžeme rovněž odlišit podle technologie použité při jejím otevírání a zavírání, resp. vysouvání a zasouvání. Společnost Climax nabízí markýzy kloubové a markýzy, které látku navinují po celé délce a efektivně ji tak chrání. Specialitou jsou pak boční markýza, která vás může ochránit i před nechtěnými pohledy vašich sousedů. V nabídce je široký výběr látek i provedení samotné mechaniky. Díky tomu se podaří najít markýzu, která se nejen bude dokonale hodit k vaší fasádě, ale dokonce vzhled vašeho domu příjemně podtrhne doplňkem, který je praktický i zajímavý zároveň.

Společnost Climax nabízí pouze špičkové výrobky, u kterých se můžete spolehnout, že vám budou sloužit dlouhá léta. Při výrobě markýz jsou využívány komponenty kvalitních německých a italských společností. Navíc svým zákazníkům poskytují nadstandardní záruku čtyři roky. Díky široké obchodní síti, která zahrnuje celou Českou republiku, získáte záruku rychlých termínů dodání i skutečně širokou nabídku sortimentu. Přijďte se podívat na některou z prodejen. Kde s vámi kvalifikovaní zaměstnanci proberou vaše představy a potřeby a navrhnou vám to nejoptimálnější řešení.

Related posts