Plánujete uspořádat svatbu nebo oslavu výročí venku? Pak budete potřebovat party stan

Svatební den patří mezi nezapomenutelné zážitky v životě. I proto se ho budoucí manželé snaží naplánovat tak, aby vše klaplo na jedničku. Není to právě jednoduché a vyžaduje to hodně přemýšlení. Velmi často si snoubenci najímají svatební agenturu, která jim se vším pomůže. Kdo si hostinu nebo jinou společenskou sešlost plánuje sám, potřebuje vědět, jaké možnosti má před sebou.

Když budete mít hostinu na zahradě

Oblíbené mezi nevěstami je svatební veselí pod širým nebem. Pochopitelně nejlépe v létě a za hezkého počasí. To nelze ale vždy naplánovat, takže se bude hodit party stan, kam se mohou hosté schovat v případě nepříznivého počasí – ať pálí slunce, nebo prší. Není třeba ho hned kupovat, protože se dá pronajmout. Mívá pevnou ocelovou nebo hliníkovou konstrukci. Jeho montáž i demontáž zabere jen pár minut času a zvládne ji i méně zručný člověk. 

Party stan je snadno přenosný, v pohodě se vejde do kufru menšího automobilu. Určitě ho oceníte nejen během svatební hostiny, ale i dalších společenských sešlostech, a to nejen soukromých. Velmi často ho využívají také firmy pro své marketingové akce.

Když potřebujete reklamní stan

I v životě firem přicházejí okamžiky, kdy je třeba uspořádat společenské setkání s obchodními partnery. Při něm hlavní roli sehrává reklamní stánek, ve kterém je možné prezentovat firemní úspěchy i nabídka zboží a služeb pro dodavatele a odběratele. Společnostem se oplatí, pokud mají k dispozici potištěné stany se svou vlastní reklamou. Tyto stany mají rychlorozkládací nůžkový mechanismus, díky čemuž jsou hned připraveny k použití. Klidně je postavíte i na betonu nebo dlažbě.

Prodejní stánek třeba pro trhovce

Jestliže se často zúčastňujete různých trhů jako prodejce, pak potřebujete mít vhodné zázemí pro sebe a své zboží. To nabízí prodejní stánek, který je možné snadno a rychle složit a převézt z místa na místo. Konstrukci stánku lze upevnit kotvícími kolíky, kotvícími pruhy pro opásání nákladu nebo vodní zátěže.

Related posts