Co dělat, když chcete uspořádat dokonalou venkovní párty?

Máte to štěstí, že žijete v domě s velkou zahradou nebo máte chatu. Chcete sem pozvat vaše přátele, vymanit je na chvilku z ruchu velkoměsta a uspořádat pro ně skvělou venkovní párty. Inspirujte se radami, jak přípravy i celou oslavu zvládnout na jedničku a přitom neutratit moc. 

Výrazná pomoc o půjčovny 

Zásadní je, aby hosté měli dostatečnou ochranu před rozmary počasí. I když předpověď hlásila bezvětří a jasno, může se náhle přidat déšť, který všechny radovánky v mžiku překazí. O starost méně budete mít, když si půjčíte kvalitní stany, široký sortiment má tato půjčovna párty stanu. Sídlí v Praze, není pro ni problém stany kamkoliv dovézt.

půjčovna párty stanu

Nabízí 2 typy stanů. Prvním jsou klasické tyčové stany s bočnicemi, které na sebe snadno napojíte a vytvoříte tak jakýkoliv prostor. Tyto stany jsou lehké a postaveny je budete mít za několik málo minut. Druhým typem je stan trubkový. Ten má o něco složitější konstrukci, je stabilnější a vhodný pro slavnostnější příležitosti, například i pro stavby. Ceny za půjčení párty stanů rozhodně nejsou vysoké, prohlédněte si ceník na azrent.cz. Navíc si zde můžete půjčit i gril, nabízí hned několik druhů – třeba i velký gril na sele.

Ceny za půjčení párty stanů

A co ještě musíte připravit?

Důležitá je zábava, nikdy se nespoléhejte na to, že se hosté budou perfektně bavit sami od sebe. Když chcete bujarou náladu, zkuste vymyslet soutěž v míchání drinků. Zaměřit se můžete na chuť, vzhled a třeba i vymyslet nějakou překážkovou dráhu s pitím nebo ochutnávku aj. Recepty na míchané drinky najdete v tomto článku.

Nezapomeňte na dobrou muziku, volte takovou, která bude vyhovovat většině lidí. Co se týče další zábavy, v pozdních hodinách určitě zabodujete s karaoke. A nezapomínejte ani na děti, mějte pro ně připravené malování, míče, případně i bazének. Zapojte je třeba i do soutěže s drinky, mohou například vyrobit různé ozdoby apod.

Related posts