Plánujete oslavu pod širým nebem?

Byť se venku pohybují teploty okolo nuly a na nějaké výrazné oteplení to ještě dlouho nevypadá, možná už si také představujete letní sezónu u grilu, s vychlazeným pivem či oblíbenou limonádou. Pokud letos slavíte významné jubileum, chcete připravit originální posezení s přáteli, eventuálně plánujete svatbu, zvažte variantu vyslovit své pocity nebo si ťuknout šampaňským pod širým nebem!

zahradní lehátkaPojměte oslavu v rodinném a přitom moderním stylu!

Jenže jak si užít krásné chvíle na čerstvém vzduchu, aniž by vás nevyrušil jarní deštík či podzimní vítr? Vsaďte na moderní a velmi populární populární zahradní párty stan! Praktického pomocníka pro oslavy i společenské akce pořídíte v mnoha velikostech a designech.

Zároveň se můžete rozhodnout pro otevřenou verzi nebo model opatřený bočními stěnami, čímž výrazně snížíte riziko zkaženého dne kvůli deštivému či větrnému počasí. Uzavřené stany mohou být vybaveny výplněmi ve stejné barvě i průhlednými okny, což dodává celé konstrukci šmrnc i vynikající propustnost světla.

Párky, pivo a pohoda

Párty stany vynikají jednoduchou montáží a téměř bezúdržbovým provozem. Stačí si vybrat místo, kam stan umístíte, a vybavit jej vhodným zařízením. Pro početnější skupinu využijte zboží lavic a křesel, jestliže se chystáte na komornější atmosféru, sáhněte po  polohovatelných zahradních lehátkách, s nimiž mile překvapíte i starší ročníky. Záleží pak na vás, zda dáte přednost moderním variantám ze stálobarevného plastu či klasice v podobě dřevěných křesel a lehátek.

Omezovat se nemusíte ani v momentě, kdy vám nepřeje počasí. Do stanu pohodlně vměstnáte například zdroj vytápění i osvětlení, díky čemuž budete moct slavit a hodovat až do pozdních hodin. Ve vašem stanu nesmí chybět ani parádní zahradní gril a stejně tak prostor pro tanec, abyste mohli u živé hudby nebo klidně magnetofonu pořádně protáhnout celé tělo. Zorganizujte letos originální oslavu a uvidíte, že vás jen tak někdo nepřekoná.

Related posts