Vířivka nové generace

Americké vířivé bazény vás překvapí svými funkčními vlastnostmi i příjemnou cenou, která ve výsledku vychází lépe než podobný sortiment dostupný v obchodních domech. Vířivé vany vám umožní relaxovat pod širým nebem nebo kdykoliv si vzpomenete. A může to být klidně při mínusových teplotách, nebo naopak ve chvíli, kdy venku šplhá rtuť teploměru ke třiceti stupňům. Díky praktickým rozměrům a snadné instalaci smíte vířivku využít prakticky kdekoliv. Perfektní službu udělá na balkóně, v místnosti i venku na terase a na zahradě.

vířivé bazényNa rozdíl od bazénu nemusíte mobilní vířivky na zimu schovávat, protože patentovaný plášť chrání celou konstrukci proti mechanickému poškození i povětrnostním vlivům. Pokročilá technologie a izolace umožňují relaxaci ve vyhřáté vodě kdykoliv bez omezení. Chvíle pohody si zde užijete s partnerem i celou rodinou!

Venkovní vířivky ve třech designech

Americké vířivky vyráběné pod značkou Softub dělíme do tří základních kategorií. Na své si přijdou zákazníci žádající skeletové vířivky i vířivé bazény vyráběné z velmi měkké a příjemné polybond pěny. Tichý provoz garantuje též levný chod, který vás průměrně vyjde na 300 korun za měsíc. Vířivky této americké stálice jsou stálobarevné, stabilní a odolné. Velký důraz klade výrobce na design a pohodlí, jež se odráží v každém detailu. Budete-li chtít, můžete stávající model vylepšit o ratanové či dřevěné obložení a dodat tak své vířivce nádech luxusu.

Vířivky s tradicí v České republice

Během svého působení si značka Softub vydobyla stabilní pozici rovněž na českém trhu a může se pyšnit stovkami realizací. Tento americký originál kupují zákazníci již od roku 1986. Mobilní vířivky můžete jednoduše přenášet podle potřeby a vykouzlit tak dokonalou atmosféru na zahradě nebo klidně v obývacím pokoji. Bydlení získá novou podobu, pokud zvolíte skutečný skvost mezi vířivými bazény.

Related posts