Nadzemní bazény: Využijte akčních zimních slev

Nadzemní bazény patří mezi nejoblíbenější varianty zahradních bazénů. Jejich velkou předností je snadná instalace. Není zde potřeba dělat prakticky žádné úpravy na pozemku. Stačí si jednoduše vybrat místo, kam bazén na zahradě umístíte, pak už jen stačí jej postavit podle návodu, případně stavbu ponechat na odbornících. Právě v těchto týdnech některé firmy poskytují na nadzemní bazény akce, díky nimž si je můžete pořídit za velmi výhodné ceny.

Bazény Marimex

Společnost Marimex patří k největším prodejcům bazénů v České republice. V jejím sortimentu najdete právě i populární nadzemní bazény, a to v mnoha tvarech a rozměrech. Jsou ideální pro sezonní koupání, ovšem vybrané varianty se dají použít k celoročnímu koupání.

Bazén Florida 1,5 x 2,2 x 0,6 m 1 990 Kč, zdroj: marimex.cz
Bazén Florida 1,5 x 2,2 x 0,6 m v akci pouze 1 990 Kč, zdroj: marimex.cz

Pokud sháníte bazén na svoji zahradu, nabídka od této společnosti vás může zaujmout a příjemně překvapit viz bazény akce na Marimex.cz. Už při první prohlídce nabídky zjistíte, že kvalitní venkovní bazény můžete pořídit již od několika málo tisíc korun. Za povšimnutí stojí to, z jakých materiálů se bazény Marimex vyrábějí. Nejedná se o žádné laciné varianty, které by se po několika týdnech užívání poničily. V nabídce jsou například nadzemní bazény, které mají stabilní a pevnou kovovou konstrukci. Ty už vydrží opravdu hodně.

Nadzemní bazény od Garfun.cz

Pakliže hledáte dobrý bazén na zahradu, v němž se budete moci příjemně osvěžit během teplých slunečných dní, pak vás rovněž může oslovit i nabídka internetového obchodu Garfun.cz. Tento obchod nabízí zejména nadzemní bazény. Jedná se o samonosné varianty, které jsou v horní části obohaceny o nafukovací límec. Dále pak obchod nabízí také bazény s kovovou konstrukcí. Díky ní není zapotřebí bazén po sezoně uskladňovat, můžete jej nechat postavený na zahradě, stačí jej pouze zazimovat.

Bazén Marimex Tampa 3,05x0,76 m nyní pouze 895 Kč, zdroj: garfun.cz
Bazén Marimex Tampa 3,05×0,76 m nyní pouze 895 Kč, zdroj: garfun.cz

Využijte akčních slev na bazény. Právě v tomto období jsou ceny zahradních bazénů nejlepší. Tak nač váhat.

Related posts