Naše hodnoty a mise v RE/MAX

V České republice se společnost RE/MAX objevila už v roce 2005. Dnes patří na tuzemském realitním trhu k největším a nejznámějším značkám. Díky celosvětovému renomé strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici celé realitní sítě v ČR. A kanceláře RE/MAX Anděl k tomu výraznou měrou přispívají.

Stejně jako ostatní realitní kanceláře RE/MAX po celé republice i v RE/MAX Anděl nabízíme širokou škálu mimořádně kvalitních služeb. Chceme obsluhovat co největší počet spokojených klientů a v tom nám pomáhá celostátní spolupráce napříč našimi pobočkami. Díky úzké spolupráci s ostatními můžeme našim klientům doporučit odborníky a makléře kdekoliv po ČR. S tím jde ruku v ruce velmi silné zázemí, které má pomáhá udržet dobré povědomí a důvěru o celé síti RE/MAX. Naši zákazníci tak mohou prodávat nemovitosti velmi rychle, protože pro řadu lidí je značka RE/MAX první volbou.

Díky unikátnímu konceptu společnosti RE/MAX se soustředíme na reálné potřeby našich klientů, makléřů i franšízantů. Dokážeme zajistit, aby všichni byli maximálně spokojení a věrní k naší značce.

Naší vizí je rovněž poskytovat nejkvalitnější služby na trhu. Za našim servisem si stojíme a garantujeme nejvyšší standard. Andělsky přívětivý servis je pro nás naprosto klíčový. Dlouhodobě si chceme udržet nejvyšší míru spokojenosti zákazníků, nejrychlejší a nejefektivnější prodej.

Dbáme na vysokou profesionalitu a etiku jak u našich makléřů. Chceme vždy překonat očekávání zákazníků, a tím také pozitivně ovlivňovat fungování českého realitního trhu. Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi klienty, kolegy, obchodními partnery i místní komunitou. Naše práce je totiž založena na mezilidských vztazích a práci s lidmi. RE/MAX netvoří nemovitosti, ale skvělí lidé. A pro Andělské pobočky toto platí dvojnásobně.

Related posts