K-systém již 25 let vyrábí špičkovou stínící techniku

Pořídili jste si nový dům či byt? Rozhodli jste se rekonstruovat? Nebo jste se jen přestěhovali? Ať tak nebo tak, vždy budete stát před rozhodnutím, jak řešit zastínění místností. Nechte se inspirovat a proklikejte se na stránky společnosti K-system. Najdete zde vedle široké nabídky i řadu užitečných návodů, které vám usnadní vaše rozhodování.

Stínící technika dnes nabízí řadu možností? 

Nejlevnějším, nejjednodušším a vlastně i nejoblíbenějším řešením, jak zabránit nepříjemnému slunečnímu svitu, je nainstalovat do oken vnitřní horizontální hliníkové žaluzie.

Jsou velmi univerzální a dobře fungují na dřevěných, plastových, ale i na hliníkových oknech. Můžete si vybrat z široké barevné nabídky, protože se žaluzie obvykle vyrábí na míru, přesně podle vašich oken. Ovládají se jednoduchým mechanismem, který otáčí lamely a současně je stahuje a vytahuje.

vnitřní horizontální hliníkové žaluzie

Na trhu jsou k dostání i horizontální žaluzie z přírodních materiálů; dřevo nebo bambus.

Další možností, jak zastínit pichlavé slunce či zachovat si soukromí, je nainstalovat vnitřní vertikální žaluzie. Ty umí snadno zastínit i věší plochy nebo předělit místnost. Lamely žaluzií bývají často z příjemných přírodních materiálů a jsou atraktivním designovým prvkem, jež zdůrazní stylovost interiéru.

vnitřní vertikální žaluzieVenkovní žaluzie jsou součástí energeticky pasivních a nízkoenergetických budov

Exteriérové žaluzie přináší vysoký uživatelský komfort, zamezují přehřívání interiéru a také přispívají i k významnému snížení nákladů za energie, v létě u klimatizace v zimě u vytápění.  Jelikož jsou exteriérové žaluzie součástí fasády, je důležité dopředu zvolit správný typ i ovládání. Žaluzie lze ovládat manuálně nebo pomocí elektromotoru.

Exteriérové žaluzieV nabídce stínící techniky společnosti K-system najdete také dnes velmi oblíbené slunolamy, které se vyrábějí z hliníkových lamel různých tvarů. Slunolamy jsou vhodné pro malé prosklené plochy, všude tam, kde není možné instalovat externí žaluzie.

Všechny typy žaluzií pro vás společnost K-system vyrobí přesně podle vašich požadavků a potřeb tak, aby vám přesně padly. V nabídce najdete kompletní stínící techniku, včetně sítí proti hmyzu.

Related posts