Při výběru plastových oken a dveří vsaďte na českého výrobce a německou kvalitu

Plastová okna a dveře českého výrobce Oknoplastik přinesou do vašeho domu či bytu kvalitu, příjemné teplo, a i po létech se budou otvírat zlehka, tak jako první den. Jak je to možné?

Oknoplastik používají kvalitní PVC profily německé firmy Salamander

Veškerá plastová okna jsou osazena kováním SIEGENIA-AUBI, které je také vyráběno v Německu. Používané profily Salamander mají standardně 5 komor, při požadavcích na vyšší úsporu energie je možné využít i 6komorový nebo dokonce 7komorový systém.

7komorový systém

Okna jsou osazena izolačními dvojskly nebo trojskly, kdy máte na výběr zvolit si čtyři varianty zasklení. Záleží jen a jen na vás, zdali si vyberete izolační skla s tepelnou ochranou, protihlukové sklo, bezpečnostní sklo nebo sklo protisluneční. Jelikož jsou veškerá okna včetně parapetů vyráběna přesně na míru, máte možnost si vybrat prakticky jakoukoli barvu či desén, kdy barvy lze samozřejmě i kombinovat.

V nabídce společnosti Oknoplastik najdete i plastová okna Economy, která mají až neskutečně příznivé ceny, ale stále si udržují svoji vysokou kvalitu. Součástí veškerá nabídky plastových oken je mikroventilace ZDARMA. Dle vašich požadavků je možné zhotovit i okna atypická.

 plastová okna

Všechny plastové interiérové i exteriérové dveře procházejí pečlivou kontrolou kvality

Společnost Oknoplastik nabízí 19 základních řad interiérových dveří a mnoho dalších modelů, včetně dveří posuvných a prosklených stěn. V nabídce jsou dveře plné i prosklené, klasické, moderní, rustikální či designové. Veškeré typy dveří snadno sladíte, díky možnosti vybrat si ten správný dekor, s vaším interiérem.

Zákazníci, kteří mají vytříbený smysl pro detail, ocení také možnost, sladit si kliky dveří s okenními kličkami. Součástí nabídky interiérových dveří jsou i dveře protipožární.

interiérové dveře

 Oknoplastik samozřejmě vyrábí i vchodové dveře nebo dveře na balkon. Vchodové dveře jsou standardně osazeny vysoce kvalitními a léty odzkoušenými zámkovými tyčemi KFV s tříbodovým zamykáním a mají záruku 40 let. I zde si můžete vybrat design podle vašeho gusta. Všechny dveře společnosti Oknoplastik vám firma přizpůsobí tak, aby dokonale sedly.

Jestli vás zaujala možnost získat levně kvalitní plastová okna či dveře, proklikejte se na stránky Oknoplastik. Zde najdete podrobný ceník a během chvilky si můžete udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Related posts