Byty v lokalitě Prosek Park jsou stále k prodeji

Pražský Prosek prochází v současnosti velkými proměnami. V minulosti okrajová pražská čtvrť se v posledních letech stává velmi oblíbenou lokalitou pražanů a nabízí nové příležitosti pro moderní bydlení v Praze. Bydlení v Praze 9 je plné zeleně a díky nové stanici metra C – Střížkov se Prosek velmi přiblížil centru Prahy. Na tuto situaci zareagovala i společnost Finep a vytvořila zde zcela ojedinělý projekt Prosek Park, který nabízí kvalitní byty za velmi příznivé ceny. Možná zde naleznete nový domov i Vy.

Prosek Park patří k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám

Projekt Prosek Park tvoří dva rezidenční domy, které nabízejí byty s dispozicemi od 1+kk o velikosti 29 m² až po 4+kk, jež mají velikost až 119 m². U moderních bytů, které společnost Finep na Proseku postavila, oceníte vedle skutečné kvality také možnost variabilního řešení prostoru, přesně podle vašich představ a požadavků a také příjemné parkování v garážích pod domem. Byty projektu Prosek Park splňují energetickou náročnost B.

Projekt Prosek Park

Finep myslí i na vaše děti

Prosek Park nejsou však jen byty. V rámci projektu vzniklo také 8 000 m² zeleně a dvě nová dětská hřiště. Jedno je určeno pro míčové hry a vyžití starších dětí, druhé pro maminky s malými dětmi. Na tomto hřišti nechybí lanovka, pískoviště, altánek a příjemná sezení s lavičkami. Vašim dětem vykouzlí úsměv na tváři i hopsadla, houpačky a prolézačky.

Rezidenční projekt

Prosek Park se stal důležitou součástí Prahy 9

Rezidenční projekt Prosek Park se rychle stal součástí naší metropole a lokalita tak může nabídnout svým občanům velmi dobrou občanskou vybavenost. Najdete zde mateřskou školu, jesle, dvě základní školy, gymnázium i průmyslovku.

K samozřejmostem patří pošta, banka či supermarket. V místní poliklinice naleznete i lékařskou pohotovost. Rezidenční projekt Prosek Park je atraktivní i svojí dostupností do centra Prahy. Můžete využít stanici metra Střížkov na trase C nebo rozsáhlou síť autobusů.

Byty v Praze Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech na Praze 9 od společnosti Finep.

Related posts