Inspirujte se luxusními byty

Dalo by říci, že jste k sobě poměrně hodně nároční. A to se týká nejen vašeho zaměstnání, kde se snažíte podávat co nejlepší výkon, ale také výběru vhodného bydlení. Nespokojíte se s málem a chcete něco více, než je běžný průměr. Vaše představa o bydlení je mít jako trvalé bydliště opravdu dobrou adresu.

https://www.psn.cz/

Spokojené bydlení v dosahu kultury i sportovního vyžití

S luxusním bydlením máte spojenou představu kvalitních a ekologických materiálů, zajímavého a neotřelého designu, a to vše ve spojení s příjemnou atmosférou nejbližšího okolí. To by mělo být dostatečně klidné, aby vám poskytovalo náležitou relaxaci po náročném pracovním dni. Určitě se nebudete zlobit, bude-li v blízkosti vašeho bydliště i možnost kulturního, sportovního a společenského vyžití, které vás nabíjí energií.

Luxus pro vás znamená dokonalost

Má-li byt splňovat vaše nároky na luxusní bydlení, měl by disponovat nadstandardně velikou obytnou plochou. Jeho součástí by určitě měly být minimálně dvě ložnice, prostorný obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní, komora nebo šatna, možná i místnost na fitness nebo vaše pracovna. Decentně zařízená koupelna s moderním vybavením v nejvyšší kvalitě stačí jedna. Výhodou bude, pokud prostor pro bydlení rozšíří i možnost pobytu na čerstvém vzduchu na vlastní terase či balkonu. Ohledně vybavení a zařízení bytu dáváte přednost spíše designovým kouskům, které lépe vystihují vaši podstatu. Opravdu nechcete nic, co by bylo spojováno s průměrností. Žijete jen jednou a svůj život chcete prožít na úrovni.

Vinohrady – dobrá adresa pro vaše bydlení

Jednou z možností, jak takové obydlí získat, je podívat se po nabídkách prodeje bytů Praha 10 na https://www.psn.cz/. Třeba Vinohrady jsou přímo ideální adresou pro luxusní bydlení. Rezidence Silencio, která se zde nachází, nabízí výhled na uklidňující zeleň hned dvou parků – Riegrovy sady a Sady Svatopluka Čecha. Pokud vystoupáte až na vrcholek nedaleké Žižkovské věže, rozprostře se před vámi výhled na celou Prahu včetně krásných Vinohradů.

Kvalitní byty v luxusním provedení

Rezidence Silencio se nachází v budově z roku 1909 a nabízí luxusní byty s balkony na masivních konzolách. Poslední patro je mansardové. Dispoziční řešení bytů je na vysoké úrovni a uspokojí každého zájemce, který vyžaduje kvalitu. Rezidence Silencio je ideálním bydlením pro rodiny s malými dětmi – základní škola i školka jsou nedaleko, stejně jako dostatek obchodů nebo poliklinika s lékařskou péčí. Kulturně zaměřené rodiny nebo jedinci mohou využít nabídku představení blízkého Vinohradského divadla a stát se jeho abonentem. Ani ne pět minut chůze se nachází stanice metra Jiřího z Poděbrad nebo zastávka tramvaje Vinohradská tržnice.

Related posts