Vybíráme nábytek do obývacího pokoje

Zařídit domov chceme pokaždé tak, abychom se v něm cítili příjemně, komfortně a zároveň vyřešili otázku uskladnění věcí. Zvláště v malých bytech bojujeme s nedostatkem místa, proto je potřeba nábytek i vybavení do domácnosti vybírat pečlivě a zvážit, zda skutečně potřebujeme dvě skříně, popřípadě postačí jedna vysoká skříň v chodbě bytu. Velmi důsledný výběr nás čeká v nejnavštěvovanějších prostorách bytu či domu. Mezi ně patří jednoznačně kuchyň a obývací pokoj. Právě obývák by měl představovat místnost určenou k odpočinku, setkávání přátel a celé rodiny i místo vybavené moderní technikou, která nás dokáže spojit s okolním světem.

Tempo KondelaSedací souprava jako dominanta

Ať už hledáte rozkládací sedací soupravu, pohodlný gauč nebo sedačku tvořenou gaučem a křeslem, inspirujte se v Tempo Kondela nábytek. Právě v Tempo Kondela nabízí kompletní bytový sortiment od velkých kusů nábytku, přes doplňky, až po nejmenší dekorace a ozdoby. A protože nábytek Tempo Kondela sleduje aktuální trendy a přesně ví, co zákazníci hledají, neustále pro ně rozšiřuje nabídku zboží. Sedací soupravy nejsou výjimkou, proto zde najdete nejen zajímavě řešené gauče a pohovky, ale také celou řadu variabilních možností, jak nejlépe uzpůsobit svůj budoucí obývací pokoj k obrazu svému. Do obýváku je nezbytně nutné přidat k sedačce také odkládací stolek nebo prostorný konferenční stůl, který bude plnit ozdobnou i praktickou funkci.

Obývací stěna – hitem jsou LED dekorace

Dříve byly symbolem moderního stylu obrovské obývací stěny, dnes trend sází na minimalismus. Díky možnosti zavěšení televize na stěnu se nabízí prostor komod a skříněk využít efektivněji. Máte-li ale dostatečně velkou místnost, nebojte se také prosklených vitrínek, které jsou opět velmi v kurzu a dají se dozdobit elegantními LED pásky. Ty navodí správnou atmosféru a dodají pokoji unikátní podobu. I jednoduchý nábytek tak okamžitě získá na atraktivitě.

Related posts