Nábytek na míru – konec nudy v našich bytech

Už jsme se naučili objednat si výrobu skříně na míru podle našich prostorových možností a potřeby úložného prostoru. Zařízení do místností, jako jsou kuchyň, koupelna, dokonce i obývací a dětský pokoj, dosud pořizujeme v obchodech s typizovaným sektorovým nábytkem. Naše byty jsou si tak podobné a po celé zemi vládne značný stereotyp, jako by se každý bál vybočit z průměru.

Originální dětský pokoj ocení dítě v každém věku

Plánujete zařizovat dětský pokoj a nevíte přesně co a v jakých barvách pořídit? Nechte svého potomka, ať vám namaluje, jak by měl vypadat jeho pokojík snů. Dětské pokoje, i když už se blýská na lepší časy, jsou z velké části zařizovány z pohledu dospěláka, který možná ani netuší, co jeho dítě v pokojíčku potřebuje a co by si tam přálo mít.

Podle jeho obrázku pak mnohem snáze najdete řešení, kde bude spojena praktičnost, bezpečnost i jeho fantazie. Právě dětský nábytek na míru poskytne dostatek úložných prostor na malé ploše, snese výraznou barevnost, kterou lehce sladíte s barvou na stěnách a doplňcích a vytvoříte soukromí pro každé dítě, pokud budou mít pokoj společně.

Rozmazlete i svůj obývák

Jak skvělou volbou je nábytek na míru, poznáte až na vlastní kůži. Už se vám váš obývací pokoj okoukal a chtěli byste ho trochu nebo i víc vylepšit? Navrhněte si i vy ten pravý pokoj pro vás, kde se skloubí pohodlí, praktičnost a originalita. Promyslete si velikost a rozmístění nábytku, vhodné barvy – zahrajte si na chvíli na bytového designera. Obývák, který si sami navrhnete, bude pro vás víc domovem než pokoj zařízený typizovanými nábytkovými sestavami, jako má každý druhý. Navíc ohromíte každou návštěvu, a to za to stojí, ne?

V našich bytech panuje opravdu velká nuda, pokud jde o zařízení. Všechny obývací pokoje jsou si podobné jako vejce vejci. Víte, jaký je to pocit vybočit z řady a mít něco jinak než ostatní?

Related posts