Vyberte si do interiéru designové žárovky

Osvětlení je nedílným faktorem při navrhování interiérů, protože určuje atmosféru a vytváří jakousi náladu. Osvětlení taktéž ovlivňuje energii, spánek a produktivitu. Vzhledem k tomu, že každá místnost má odlišné využití, je nezbytné vybírat žárovky podle účelu. V následujících řádcích vám poskytneme hned několik praktických tipů. 

LED žárovky

Stále rozšířenější jsou LED žárovky, které jsou charakteristické nízkou spotřebou energie a vysokou úsporností. Používání takových žárovek je naprosto bezpečné, protože nevyzařují takové teplo jako předchozí alternativy. S touto technologií osvítíte i zákoutí, případně můžete zvolit takovou variantu, kterou vytvoříte ambientní osvětlení. Stejně tak jsou k zakoupení designové žárovky, které slouží i jako estetický prvek. 

Designové žárovky LED jsou šetrné k životnímu prostředí

Žárovky LED jsou šetrnější k životnímu prostředí. Elektřinu proměňují na světlo, nikoliv na teplo, jak tomu bylo u zářivek. Obvykle pracují s nižším příkonem, takže k plnému svícení potřebují mnohem méně energie. Výsledkem je stejná úroveň světla, jen s menší spotřebou elektřiny. Přitom designové žárovky neztrácí ani na vzhledu. 

Provoz je dostupnější

Protože LED diody spotřebovávají mnohem méně energie než halogeny a žárovky, jejich provoz stojí mnohem méně, což ocení každá domácnost. Zřejmě si ani neuvědomujete, že tvoří osvětlení domácnosti přibližně 15 % účtů za energii, takže přechod na úspornější žárovky může znamenat velký rozdíl. 

Kde koupit žárovky? 

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si objednáte designové žárovky anebo zakázkové osvětlení, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Bohemia-design.com. Vyberete si z pestré škály možností. Některé žárovky jsou tmavé, jiné nažloutlé. Záleží pouze na vás, jaké provedení zvolíte. Záleží i na celkovém stylu místnosti.

Related posts