Dětské pokoje zvládnete hravě zařídit

Zařídit dětský pokoj dnes není nic těžkého, protože všude kolem najdete spoustu inspirace. K výhodám patří, že nic nezkazíte ani mnoha barvami v místnosti, protože u dětí patří pestrost k hodně žádoucím. 

Ráj plný hraček

Malé děti si přejí hračky, spoustu nejrůznějších druhů. Vlastně nikdy nemají dost a neustále vítají něco nového, okouzlujícího a hodně zajímavého. Dospělí se hlavně u nejmenších řídí vlastním rozhodnutím, co koupí. Spoléhají na reklamy, na oblíbenost u jiných dětí, nechají si poradit od svých přátel, kteří si podobnými situacemi již prošli. Jistě nikdy nepřehlédnete, jak vše hraje pestrými barvami, plyšáci vypadají roztomile a vesele, hračky jsou doplněny legračními či poučnými zvuky. Děti si hrají, ale zároveň se vzdělávají a zlepšují své motorické vlastnosti. Stane se, že dojdou nápady na nové dárky, vždyť narozeniny, svátky, Vánoce a jiné příležitosti dovedou vyčerpat hodně nápadů. Zkuste vsadit na stále oblíbenou klasiku, kam bezesporu náleží dětský koberec silnice. Tyto druhy koberců hýří barvami, silnice se klikatí ve městech různého druhu. Stačí si vzít malá autíčka a během chvilky fantazie vytvoří nespočet příběhů z jízdy, parkování a cest. 

Spánek se hlásí o slovo

Děti oplývají takřka nevyčerpatelnou energií, ale i na ně přijde únava. Zívání je jako signál, že brzy skončí v posteli, kde se pěkně zachumlají do dětské deky, položí hlavu na polštář, obejmou plyšáka a brzy se ponoří do říše snů. Než se pustíte do čtení pohádky na dobrou noc, zkontrolujte dětské prostěradlo o správné velikosti, které jste pečlivě vybírali a kladli důraz na kvalitu a na materiál příjemný na dotek. Pokaždé budete spokojeni s klasickou stoprocentní bavlnou. Děti zaujme především neodolatelný potisk se zvířátky, s Minnie, Mickey Mousem, s auty a mnoha jinými postavičkami z oblíbených pořadů.

Related posts