Dětské koberce na Vánoce

Už jste je slyšeli klepat na dveře? Koho? No přece Vánoce. Stojí již za dveřmi a netrpělivě čekají, až budou moci vstoupit. Do té doby však vy budete muset ještě zařídit, aby vaši nejbližší pod vánočním stromečkem našli ty pravé dárky. Které to jsou? Pro každého něco jiného. Na manžela možná bude čekat nová bruska, mladší dcerce udělá radost plyšová hračka. A co pro tu starší? Nápadů máte plno, ale docela se vám také zamlouvá pořídit jí nový koberec do dětského pokoje. Vždyť kde je napsáno, že Ježíšek nemůže nosit také veskrze praktické dárky. A dětský koberec je věc nejen hodnotná, ale také užitečná. Zvláště, je-li jeho design vtipný a originální.

Hrací koberec s figurkami a kostkou

Dětský koberec ale vůbec nemusí být nudný. Dokonce ani nemusí mít typický dětský motiv se zvířátky. Pro to, aby byl docela zábavný, zcela postačí, když bude ve stylu známé hry Člověče, nezlob se. K tomu 16 figurek a jedna dřevěná kostka a o Štědrém večeru si hned celá rodina může zahrát oblíbenou společenskou hru.

Sladké město v růžovém

Koberec do dětského pokoje by měl být vyrobený z odolného a pevného materiálu, který hodně vydrží. Vždyť děti jsou stále v akci a něco dělají. Nejoblíbenější barva děvčat bývá většinou růžová. A té je na dětském koberci Sweet town opravdu hodně. Pro malou cestovatelku bude tento koberec tím pravým, protože může prozkoumávat společně se svými hračkami silnice, zábavné parky, tajuplné hrady a jezírka.

Velkoměsto pro kluky

A už se auto řítí ulicemi. Tady zatáčka, tam je třeba přibrzdit a pozor, aby autíčko nevyletělo ze silnice. S zábavným kobercem do dětského pokoje Big City ve stylu velkoměsta s mrakodrapy, křižovatkami a přechody pro chodce si váš synek užije dost zábavy. Stačí jen zapojit vlastní dětskou fantazii. Koberec je vyrobený ze syntetického a odolného materiálu v pestrých barvách.

Related posts