Vířivky potřebují příslušenství. Zvyšte relaxaci na maximum

Přemýšlíte o tom, že si doma postavíte privátní wellness? Nad privátním wellness uvažuje v současné době každý druhý, důvodem toho je nemožnost odcestovat k moři, kde obvykle řada lidí relaxuje. Aby se vám dostalo zaslouženého odpočinku i letos, zvažte koupi třeba takové vířivky, která bude tím prvním, co do vašeho privátního wellness přinesete. Nezapomeňte k ní přikoupit i příslušenství, které je vynásobí požitek a relaxaci. 

Mnozí lidé při koupi vířivky na její příslušenství zapomínají. A to je samozřejmě špatně. Pokud chcete docílit maximálního odpočinku, na příslušenství k vířivkám byste neměli zapomínat. Ještěže se dá příslušenství k vířivkám dokoupit! Pojďme si tedy prozradit, co by vám u takové vířivky rozhodně nemělo chybět. 

Osvětlení

Nebudete přece relaxovat po tmě! Abyste si s partnerem nebo partnerkou mohli i ve vířivce povídat, případně abyste si mohli přiťuknout sklenicí šampaňského s jahodami, osvětlení by u vířivky nebo ve vířivce nemělo chybět. Některé vany vířivek dokonce nabízí i to, že si můžete vybrat barvu podle své momentální nálady, což je velmi zajímavé a inovativní!

Schůdky

Ať už je vám třicet nebo vám táhne na šedesát, snadný a pohodlný vstup do vířivky je základem stoprocentního požitku. Nechcete se přece krkolomně dostávat do vířivky a zase z ní stejně krkolomně vystupovat ven. Od toho uleví schůdky, které jsou pro bezpečnější a také pohodlnější chození z vířivky a do vířivky. 

Plovoucí stolek

Pokud chcete ve vířivce něco oslavovat, pokud si chcete se svou drahou polovičkou udělat hezký večer, vyplatí se přikoupit si takzvaný plovoucí stolek, který je neocenitelným pomocníkem k odložení občerstvení nebo nápojů. Dnes se takové stolky dají koupit i v nafukovacím provedení za pár korun, není to tedy drahá investice, i když se to tak může na první pohled jevit.

Related posts