Chromoterapie, bublinková terapie a hydroterapie v jednom: Objevte kouzlo venkovní vířivky

Jsou prostorově nenáročné, nevyžadují terénní úpravy, vejdou se i na terasu, uvolňují tělo i mysl, lze je používat celoročně, a navíc mají i zdravotní přínosy – spousta benefitů, a to zdaleka nejsou zmíněny všechny. Není proto divu, že prodej vířivek raketově stoupá. Venkovní vířivky dnes již zdobí zahrady a terasy mnoha domácností a stávají se nejen místem společného setkání, ale i místem, ve kterém prospějete tělu i duši. S čím vším vám může pobyt ve vířivce pomoci?

Prodej vířivek přináší řadu benefitů pro tělo i mysl

Pokud si na svou zahradu či terasu zakoupíte venkovní vířivku pro celoroční používání, můžete si 12 měsíců v roce užívat jejích přínosů pro tělo i mysl. Kromě toho, že masáž vodou neboli hydroterapie uvolňuje svalové napětí, zatuhlost a bolesti kloubů, tak také zlepšuje cirkulaci krve i správné proudění lymfy, odbourává psychické napětí a stres, podporuje tvorbu endorfinu, hormonu štěstí, a také posiluje obranyschopnost organismu.

Venkovní vířivky toho však zvládnou ještě více. Například vířivky švédské značky IQue Sweden disponují bublinkovou terapií s názvem MicroSilk®, která je označována za fontánu mládí – produkuje totiž miliony mikrobublinek, které obsahují o 70 % více kyslíku, než je tomu u ostatních vířivek běžné, a mají tak čisticí účinek. Zároveň také hydratují kožní póry, působí proti kožním problémům, a navíc fungují jako omlazovací prvek.

A těžit můžete i z účinků chromoterapie neboli terapie barevným světlem. Díky ní je voda ve vířivce prosvětlována různými barvami světla, které vnímají naše zrakové receptory a jež následně ovlivňují naše tělesné i psychické funkce.

Svěřte svůj výběr do rukou profesionálů

I když je dnes prodej vířivek běžný na různých místech, vždy byste měli zajít k renomovaným prodejcům nabízejícím venkovní vířivky od renomovaných značek. Důležité také je vířivku si nejdříve prohlédnout, a pokud je to možné, tak i vyzkoušet. Předejdete tak budoucím problémům a budete mít jistotu, že kupujete kvalitní vířivku, která plně odpovídá vašim potřebám.

Related posts