Nová koupelna na dosah

Závidíte sousedce novou koupelnu a tu svou byste nejraději do základů zbourali? Nádech novoty, čistoty a svěžesti můžete vnést i do vaší domácnosti! Koupelnové vybavení a doplňky seženete ve specializovaných prodejnách, které nabízí široký sortiment zboží v mnoha variantách.

vanové zástěny

Designu vaší koupelny lze uzpůsobit sprchové posuvné dveře, vanové zástěny i vodovodní baterie. Máte-li děti, můžete namísto čirých skel využít matný plast. Velikost a tvar je samozřejmě zapotřebí přizpůsobit prostorám a rozměrům koupelny. Zvláště pro některé panelové byty bývá typická malá koupelna, kam lze s přehledem umístit zalamovací sprchové dveře, jež jsou v nabídce i v atypických rozměrech. Sprchové dveře profilů jsou opatřeny hliníkem a povrchovou úpravou z chromu.

Řešení do každé domácnosti

V mnohých domácnostech se namísto vany využívají ekonomičtější varianty. Sprchové kouty volte na základě dostupného prostoru. Kouty jsou k dostání v originálních provedeních a právě čtvercová varianta je ideální do moderní, zrekonstruované koupelny. Podle oblíbenosti si vyberete průhledné nebo matné dveře. Otevírací, posuvné, pak také zalamovací dveře do niky jsou volbou spíše pro mladší generace. Mohou být ozvláštněny barevnými rámy, jsou levné a snadné na údržbu.

Masážní boxy do bytu i na chalupu

Praktické a dokonale funkční řešení představují sprchové boxy vhodné do domu, bytů i montovaných staveb. Mají jednoduchý tvar, dobře těsní a jsou vyvíjeny jako samostatně stojící výrobek, čili nemusíte vrtat do stěny a obávat se znehodnocení obkladů. Zákazníky všeho věku zaujmou masážní boxy různých značek, které se odlišují jednotlivými relaxačními a masážními programy, velikostí i designem.

Zažívejte příjemný pocit pokaždé, když vstoupíte do nově vybavené koupelny. Kvalitní zpracování koupelnových produktů garantuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Dopřejte si komfort v podobě nové vany, sprchovacího koutu nebo praktické zástěny a těšte se spokojenosti z vaší originální koupelny.

Related posts