Wellmall – stylové vybavení koupelen

Koupelna není jen místností, kde trávíme čas ranní hygienou, zároveň nabízí prostor k relaxaci a odpočinku třeba ve vaně plné pěny. Proto by měla být řešena prakticky a nabídnout maximální užitný i úložný prostor a působit harmonicky, ať už barevně nebo rozmístěním nábytku. Velmi chytré řešení nabízejí sprchové kouty, které nezabírají příliš místa a oblibu našly především v panelákových koupelnách.

 dveře do sprchového koutu

Online inspirace pro vás

Pokud se chystáte na rekonstrukci stávající koupelny nebo právě hledáte inspiraci pro koupelnu do novostavby, podívejte se na webové stránky wellmall.cz, kde načerpáte novinky pro trendy koupelnu, nábytek a sanitu. Při výběru koupelnových doplňků se opět řiďte tím, co nejen dobře vypadá, ale je taktéž praktické. Stylově vypadají kvalitní plastové doplňky zaručující jednoduchou údržbu, omyvatelnost, barevnou stálost a dlouhou životnost. V hravých barvách pořídíte stojánek na kartáčky, mýdlenku nebo úložné košíky, kterými doladíte i otevřené skříňky či koupelnové police.

Jaké dveře do sprchového koutu?

Wellmall slibuje rovněž řešení vašeho sprchového koutu. Vybírat můžete hned z několika variant dveří pro sprchování. Správně řešené dveře do sprchového koutu vám ušetří spoustu místa a navíc nesníží uživatelský komfort. V nabídce najdete velmi populární posouvací dveře, jež vyznačují komfortní bydlení anebo dveře zalamovací s kvalitními detaily a komponenty. Na oblibě neztrácejí ani shrnovací dveře do sprchy, se kterými se dobře manipuluje a neubírají místo v malém prostoru.

Tradiční řešení nabízejí otevírací dveře. Ty se hodí do větších prostor a tam, kde chcete použít sprchovací kout jako dominantu místnosti. Velké dveře jsou vhodným estetickým doplňkem a místnost svým neotřelým způsobem oživí. Nezapomínejte ale, že pokud máte tvrdou vodu nebo nedostatek času na pravidelnou údržbu, půjdou na velkých sprchových dveřích vidět všechny nedostatky. Proto volte raději mléčné, popřípadě matné sklo.

Related posts