Masivní dřevěné postele od firmy dřevko

Jelikož v ložnici trávíme 1/3 života, je důležité zařídit si ji tak, abychom se v ní cítili pohodlně. Proto na trh přichází slovenská firma, která nabízí kvalitní postele z masivu do každé ložnice a pro všechny její uživatele.

Vybrat postel, ve které bude člověk spát každou noc, může být náročné. Přece není to koupě na pár dní, proto je její výběr velmi důležitý. Drevko.cz nabízí masivní postele, které vynikají svým designem, údržbou, trvanlivostí a jedinečnou kresbou.

Postele z masivu jsou stále více oblíbenou koupí všech milovníků dřeva a jednoduchého designu. Nejčastěji se vyrábějí z borovicového, bukového a dubového dřeva. Tyto dřeviny jsou v nábytkářství oblíbené díky své odolnosti vůči poškození, tvrdosti, originální kresbě, nezaměnitelné vůni a originálnímu designu.

Postele z masivu jsou vhodné nejen pro partnery, ale také pro děti a teenagery. Díky antialergickým vlastnostem, jsou ideálními pro lidi trpící alergiemi nebo astmatem. Postele jsou ošetřeny zdravotně nezávadnými laky, oleji a vosky, proto je můžete vyjmout i do dětského pokoje.

Dřevěné postele s čalouněním okouzlí

Slovenská firma nabízí masivní postele, které se stanou oblíbenou součástí ložnice každého zákazníka. Na dřevko naleznete čalouněné dřevěné postele, které okouzlí nejednoho fanouška barevných postelí. Čalounění v kombinaci se dřevem vytvoří v ložnici elegantní a klidnou atmosféru. Vybrat si můžete z více než 20-ti barev čalounění v dřevěném rámu nebo čalounění celého čela.

Pro ty, kdo potřebují více prostoru nabízí e-shop dřevěné postele s úložným prostorem. Jejich výhodou je extra úložný prostor, do kterého schováte ložní prádlo, polštáře, peřiny a další věci. Úložný prostor se v těchto postelích nachází pod zdvihatelným roštem nebo v podobě zásuvek.

V nabídce jsou také dřevěné vysoké postele, vhodné zejména pro seniory. Na postele se snadno vychází a tím zajišťují snadné používání. Nízké dřevěné postele zase poskytnou maximální komfort a pohodlí. Dřevěné postele jednoduše zazáří v každé ložnici. Jsou snadno kombinovatelné s každým kusem nábytku, takže je jednoucho můžete doladit ke skříňkám, nočním stolkům či komodám.

Vyberte si z více než 300 kousků postelí z masivního dřeva, které vydrží léta. Díky tomu ušetříte vaši peněženku a budete si moci vychutnat kvalitní spánek.

Důležitým prvkem, který by u nové postele neměl chybět je kvalitní matrace. Ten správný dokáže podpořit přesné části těla zvláště a dokonale se přizpůsobit každé křivce těla. Na drevko najdete také kvalitní zdravotní matrace, vhodné pro všechny typy postav, dlouhodobě ležící, lidi trpící bolestí zad i pro mladší věkovou kategorii.

Related posts