Garážová vrata na dálkové ovládání

Vyjíždění a zajíždění do garáže se neobejde bez otevírání hlavní brány, ve většině případů i dveří od samotné garáže. Obsluhování jde však i zařídit pomocí dálkového ovládání, čímž vám odpadne vystupování z auta dřív, než ho zaparkujete ve vyhrazeném prostoru. 

Různé varianty vrat od garáží

Člověk bude vždy preferovat věci, které mu usnadní život. Garážová vrata mají různé konstrukční zpracování a na výběr jich vždy budete mít několik druhů. Pokud vám výběr činí potíže, obraťte se na tým odborníků, kteří si vyslechnou vaše požadavky a možnosti, aby vám co nejlépe poradili s výběrem nejideálnějšího modelu. K posouzení musíte znát, kolik máte místa uvnitř a jakým disponujete prostorem před garáží. Sekční vrata umožní otevřít ovladače už z dálky, k čemuž stačí stisk tlačítka, abyste zaparkovali doma nebo ve firmě. U těchto druhů se počítá se svislým otevíráním, které zajede až pod strop. Dvoukřídlá vrata nezabírají vnitřní místo. V nabídce objevíte několik druhů o různé tepelné izolaci. Doporučují se například hliníková vrata s kvalitními seřizovacími panty, kde se zárubně dají přesně seřídit a tím je chod křídel naprosto dokonalý. 

Vrata pro malé prostory

Jestliže nevlastníte příliš velké prostory na automobil, jistě vám spíše budou vyhovovat rolovací vrata, která nezaberou moc místa. Montáž je velmi variabilní. Umisťují se buď klasicky za stavební otvor do vnitřního prostoru, nebo z venkovní strany před otvor. V případě poškození se mění jenom lamely, neřeší se žádné náročné opravy. Výklopná vrata nadchnou uživatele, kteří hledají levnou a rychlou variantu, navíc s možností zateplení. Posuvná vrata zvolte tam, kde postrádáte místo do výšky a disponujete nízkým stropem. Průjezdní výška se nesníží, lze se rozhodnout pro sestavení na míru s rozličnými motivy. Není problém ani prosklení a vytvoření ocelových prvků.

Related posts