Saunování jako podpora imunity

Jakmile se na teploměru objeví nižší teploty, máte skvělou příležitost, jak podpořit imunitu, naučit se otužovat a upevňovat zdraví snadnou cestou. Vyzkoušejte saunování, rituál s historickými kořeny v letech ještě před naším letopočtem. Saunování je zároveň významnou společenskou událostí, při níž se dříve hlasitě konverzovalo a zároveň odpočívalo. Poté přišly parní lázně a v mnoha koutech světa si tradice saunování zachovala svůj původní záměr, jen různě změnila obdobu podle různých kultur. Finská sauna například dnes platí za standard a drtivá většina wellness center ji provozuje. Velmi moderní jsou též různé venkovní sauny, z nichž jednoduše můžete skočit do ochlazovacího bazénu, popřípadě je využívat bez ohledu na to, jaké je venku počasí.

Špičkové sauny DYNTAR

České sauny DYNTAR mají tradici již od roku 1991. Specialisté na sauny vám navrhnou saunu dle vašich požadavků, bez ohledu na míry prostoru, požadavky a přání zákazníka. Jejich specialitou je originální řešení a spolupráce s designéry. Odborníci na sauny vám vypracují cenovou nabídku a zaměří vám prostor zcela zdarma. Pomohou vám také při rozhodování a doporučí nejvhodnější řešení. Samozřejmostí je 3D vizualizace návrhu sauny zdarma. Velkým plusem je dodání hotové sauny do osmi týdnů od podpisu smlouvy. Česká kvalita je vidět v každém detailu, proto si může česká firma dovolit poskytnout záruku 7 let, přičemž na vybrané součásti sauny až doživotní garanci. Součástí služeb je bezplatná doprava a montáž sauny a stejně tak záruční i pozáruční servis.

Svěřte se do rukou zkušených profesionálů

Česká firma DYNTAR se specializuje také na finské sauny. Ať už je vaším snem venkovní sauna či domácí saunování, díky luxusním detailům a preciznímu zpracování vlastního cirkulačního systému, který zaručuje rovnoměrné vyhřátí saunové kabiny, získáte nejen vkusný doplněk domova, ale též parádní způsob pro podporu organismu. Se saunami od DYNTAR si smíte vybrat z široké nabídky obkladových materiálů. Investice do bezpečné sauny s magnetickým uzavíráním dveří se vyplatí každému, kdo chce udělat také něco pro své zdraví a třeba si při tom číst oblíbenou knihu nebo s kamarády probírat, co bylo ten den v práci.

Related posts