Látkové rolety jako novodobý doplněk do bytu

Ať už bydlíte v rodinném domě či v bytě, určitě toužíte po soukromí. Jak utéct před zvídavými pohledy sousedů lze několika způsoby. Například pořízením klasických žaluzií, jež jsou dostupné v mnoha barevných zpracováních a jediným pohyb dokáží místnost téměř zabednit. Vedle žaluzií existují zatemňovací závěsy, ovšem ne do každého interiéru a prostoru se hodí. Proto se nabízí ještě jedno, velmi rafinované, řešení. Moderní rolety luxusního vzhledu působí prvotřídním dojmem na první pohled i při detailním zkoumání. Navíc rolety mají oproti svým konkurentům řadu variabilních uzpůsobení a slibují pestrou škálu motivů, barev či provedení.

Řešení na den i noc

Elegantním řešením pro vaše prostory jsou rolety den a noc na míru. Takové rolety v sobě kombinují zatemňovací pruhy a transparentní pásy a vy sami si nastavíte, zda chceme mít doma docela tmu, nebo snad využívat vlastnosti rolet místo záclon a závěsů. Vnitřní elektrické látkové rolety na míru jsou vyšperkované do posledního detailu a umožňují vám pracovat s vlastní fantazií. Přední výrobce látkových rolet nabízí řadu možností i materiálů včetně vlastního potisku, čímž dáte vyniknout své vlastní fantazii. Rolety se vyrábějí z prvotřídních materiálů a jsou doplněny o ruční či motorické ovládání. Řetízek slouží k mechanickému posouvání pruhů a dáváte-li přednost elektrické variantě, nabízí se motorek prémiové kvality s dlouhou životností.

Rolety pro milovníky minimalismu

Oproti jiným prvkům jsou rolety rovněž skvělým doplňkem. Jejich atypické řešení dokáže oživit minimalisticky řešený prostor, barevné motivy zase vylepší stávající kombinace v místnosti. Rolety na okna se pak dají instalovat také do zdi. O všem se můžete poradit s odborníky, kteří najdou ideální řešení pro vaše okna a nabídnou nejen široké spektrum barev, ale také zajistí cenovou nabídku, instalaci a montáž všech dílů. Rolety na okna jsou žádaným zbožím, záleží tedy pouze na vás, zda je zakomponujete do svého projektu hned na začátku stavby nového domu, popřípadě jejich benefity oceníte po rekonstrukci bytu.

Related posts