Kuchyně na míru Ostrava

Když přijde na řadu téma rekonstrukce bydlení, často nám vstávají hrůzou vlasy na hlavě, protože se děsíme nejen starostí okolo shánění kvalitních řemeslníků, ale především nedostatku financí. Přitom kuchyně na míru Ostrava a také ostatní města nabízí špičkové služby včetně návrhů a všech stavebních prací. Kvalitní personál působí také ve Frýdku-Místku, v Havířově a samozřejmě mají základnu v Ostravě.

výroba kuchyňských linekKdyž přijde na řadu kompletní rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce bytu často znamená opustit své bydliště a čekat, až budou práce absolutně hotové. Pokud tedy plánujete kompletní rekonstrukce jednotlivých pokojů, vyplatí se investovat do solidní společnosti s letitými zkušenostmi a řadou úspěšných projektů. Taková společnost vám zdarma zaměří požadované práce a poskytne poradenství ohledně materiálů, bezplatně vypracuje rozpočet a kalkuluje se všemi individuálními požadavky zákazníka.

Rekonstrukce bytového jádra patří mezi nejčastější úpravy, přičemž základem jsou přípravy staveniště na rekonstrukci, s čímž jsou spojené bouračské práce. Nejen tyto pracovní úkony vám zajistí firma, která spolupracuje se zkušenými dělníky. Během rekonstrukce tak nemusíte hledat žádné jiné řemeslníky, protože firma sama zorganizuje instalatérské, topenářské, elektrikářské i zednické a obkladačské práce a vaše koupelna tak získá zcela nový, moderní a stylový design.  Při rekonstrukci bytového jádra máte zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci, zaměření místnosti a v případě podpisu smlouvy také 3D grafický návrh, díky němuž budete mít dokonalou představu, jak dopadne rekonstrukce koupelny.

Rekonstrukce znamená také výměnu nábytku

Rekonstrukce bytu je často spojována s renovací kuchyně. Chcete-li docílit unikátní podoby kuchyně či jídelny, vsaďte na kuchyňské linky na míru, které splní vaše náročné požadavky a zároveň budou praktické a funkční podle vašich představ. Výroba kuchyňských linek začíná úpravami kvalitních materiálů. Stavební firma je zároveň připravena demontovat vaši starou, původní kuchyňskou linku a zajistit kompletní zednické a další práce. Součástí renovace by měla být též úprava rozvodů energií, vody a kanalizace, popřípadě malířské práce k dokonalosti celé nové kuchyně.

Related posts