Developerské projekty Praha Michle a Vackov

Chcete si splnit svůj sen bydlet v hlavním městě ve vlastním bytě? Pak by možná stálo za zvážení se podívat po developerských projektech Praha, které bydlení pro takové zájemce připravují. Vaše nová adresa by rozhodně měla umět nabídnout příjemné bydlení na hezkém místě se zajímavým okolím a s blízkostí všeho, bez si čeho svůj život ve velkoměstě neumíte představit. Společnost Metrostav Development se pustila do budování novostaveb Praha, jež nabídnou byty v kategoriích 1+kk až 5+kk. Její dva projekty Byty na Vackově a Rezidence Hadovitá se určitě stanou dobrou adresou pro ty, jimž učarovala Praha a její okolí.

novostavby PrahaByty Na Vackově: příjemné bydlení na Žižkově

Vackov je klidnou částí Žižkova, v níž v současné době probíhá realizace projektu Byty na Vackově. Jeho součástí bude celkem 342 bytů, ateliérů a 5 nebytových prostor v pěti objektech podél ulice Malešická, do nichž se první zájemci budou moci nastěhovat už v průběhu roku 2021. Moderní byty poskytnou vše, co se od současného bydlení žádá – tedy maximální využití plochy a světla tak, aby byty působily vzdušně a přirozeně. Součástí bytů budou proto lodžie, předzahrádky, balkony i střešní terasy, jež bydlení zkvalitní díky možnosti trávit volné chvíle odpočinkem na čerstvém vzduchu bez nutnosti opustit prostory bytu.

Rezidence Hadovitá v Michli

Pohodové žití v příjemných nových bytech Praha nabídne také Rezidence Hadovitá, která se právě staví v městské části Praha 4 – v Michli, jež je dostatečně vzdálená od rušného života velkého města, a přesto kousek od centra. Architekt pracoval ve svém návrhu se svažitým terénem na Michelské stráni. Můžeme říci, že se mu podařilo vytvořit bydlení, které bude působit moderním dojmem a které poskytne komfort k žití ve velkém městě s blízkostí kulturního i sportovního vyžití pro mladé rodiny, páry i jednotlivce.

Related posts