V centru Prahy vyrůstá exkluzivní bydlení v Rezidenci Churchill

Praha byty potřebuje jako sůl. Již nyní se odhaduje, že v Praze chybí až 22 tisíc bytů, a pokud se nezmění legislativa povolovacího procesu, bude ještě hůř. O to více by člověk měl zpozornět, když uslyší o novém bytovém projektu s 57 byty, který je situován přímo v centru Prahy u Riegrových sadů, a je tak lukrativní nemovitostí jak pro bydlení, tak na investici. 

luxusní byty PrahaSprávná volba bytu

Při volbě bytu má člověk na mysli řadu věcí, z nichž největší váhu mají lokalita, cena, dostupnost MHD i občanská vybavenost. Levnější bydlení přitom dnes člověk může najít spíše za Prahou, či na okrajích hlavního města v panelové zástavbě. Tyto lokality zpravidla nenabízí tolik služeb a dojíždění za prací stojí nejen peníze, ale i drahocenný čas, který by člověk mohl trávit s rodinou a zážitky.

prodej bytů Praha Vinohrady

A pak je tu centrum města, které nabízí jak služby, tak velmi komfortní bydlení a dostupnost všeho, co člověk žijící v 21. století potřebuje. V centru najdete luxusnější bydlení, a právě to nabízí i nový projekt na pomezí Vinohrad a centra Prahy. A pokud jde o luxusní byty Praha mají i tu výhodu, že v centru najdete skutečně dostatek zeleně a odpočinkových zón. Pražská metropole má nesrovnatelně více parků a zelených ploch oproti jiným evropským metropolím.

Co nabízí Rezidence Churchill

V ulici Italská nabídne tento bytový projekt 57 prémiových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Větší část bytů má skvělé panoramatické výhledy, terasy či předzahrádky. Soukromí a bezpečnost vám zajistí recepce fungující v režimu 24/7/365, monitoring okolí domu a bezpečnostní systém pro vstupní dveře i okna v přízemí. Bytový dům má 2 samostatné vstupy s recepcemi a výtahy. Architektonicky je řešen jako bezbariérový.

prodej bytů Praha

Za zmínku stojí i prvotřídní odhlučnění a technologie pro život v novém tisíciletí. Byty jsou připraveny pro inteligentní ovládání bytu, chlazení v letních měsících zajišťují nástěnné jednotky a teplo a pohodu v chladnější části roku obstará domovní plynová kotelna. Moderní design a architektura s důrazem pro detail vychází z pera architektonického ateiléru Aukett.

Prožijte každý okamžik

Právě díky unikátnímu stylu může Rezidence Churchill hrdě nést slogan “Prožijte každý okamžik”. Výborná lokalita a dispozice bytů s vysokým standardem provedení nabízí unikátní propojení příjemného komfortního bydlení ve spojení s centrem města pulzujícím životem. Skrze panoramatické výhledy, terasy a předzahrádky se ocitnete na dosah ruchu velkoměsta, ovšem pokud budete chtít soukromí, díky kvalitnímu provedení fasády obložené kamenem, zvukové izolaci třívrstvých skel ani nepoznáte, že jste jen pár minut od Václavského náměstí.

Praha Vinohrady

Zaměříme-li pozornost při výběru bytu na jednotlivé lokality, zjistíme, že prodej bytů Praha Vinohrady nenabízí tak pestrou nabídku, jako okrajovější části Prahy. Důvod je prostý. Na Vinohradech je větší část stavebních ploch již obsazena. Historická čtvrť nabízí široké ulice, často osázené stromořadím a dostatek parkové zeleně. Jednoduše tedy není kde stavět. Šance, že se zde v dohledné době postaví další projekt podobný Rezidenci Churchill jsou opravdu malé.

Proto pokud vás učarovala právě tato čtvrť s perfektní pěší dostupností do centra, na Vinohrady i přilehlé náměstí Jiřího z Poděbrad, zaostřete svoji pozornost na novostavbu vznikající v ulici Italské na rozhraní Vinohrad. Rezidence Churchill je již v prodeji a téměř polovina bytů je již prodána!

Related posts