Zajímavá dekorace na stěnu za pár korun? Vyzkoušejte samolepicí dekorace

Samolepky na zeď mohou oživit každou nudně působící místnost a dodat jí nádech elegance. Jde o moderní alternativu obrazu, která působí vzdušněji a je i originální, svůj vlastní vzor si můžete vybrat ostatně i sami.

Jde o módní záležitost

Co bylo ještě před několika lety spíše neobvyklé se dnes dostává do módy. Nálepky na zeď navíc nemusí být ani příliš drahé, za některé kousky zaplatíte například jen dvě stě korun. Obrazy nebo jiná výzdoba bývá často v jiné cenové relaci.

Dekorační tahy 299 Kč, zdroj: lepime.cz
Dekorační tahy 299 Kč, zdroj: lepime.cz

Nalepit samolepku na zeď je tak snadné

Rozhodně se nemusíte bát toho, že samolepku nezvládnete nalepit. Spolu s ní totiž dostanete poštou přehledný a podrobný návod, jak si s touto novou situací poradit. Krok za krokem vše v poklidu zvládnete, jen si ještě s důkladným rozmyslem vybrat motiv, jaký rádi uvidíte na zdi svého obývacího pokoje nebo ložnice.

Nejen na stěnu

Samolepky na zeď nejsou určeny jen na stěnu některé z místností vašeho bytu nebo domu, nalepit je samozřejmě můžete i na dveře, okna, skříně či třeba i na lednici. To, kam svou samolepku nalepíte, je pouze na vás a vaší fantazii. Důležitá je jen spokojenost s celkovým výsledkem.

Mapa světa 999 Kč, zdroj: lepime.cz
Mapa světa 999 Kč, zdroj: lepime.cz

Teď ještě zvolit podle našeho gusta…

Máte rádi přírodu? Měli byste rádi na své zdi zvířecí motiv, například v podobě divoké kočky nebo antilopy? Nebo oceníte i nějaké krásné květiny? Pak máte určitě jasno. Další možností je například portrét oblíbeného zpěváka či jiného vašeho idolu. Do dětského pokoje určitě použijeme klasickou mapu světa, co říkáte?

Samozřejmostí je možnost dohodnout s výrobcem i naprosto originální samolepku, na které může být vyobrazeno prakticky cokoliv, co vás napadne. Oblíbené jsou siluety dětí či zvířat dle fotografie.

Pampeliška 399 Kč, zdroj: lepime.cz
Pampeliška 399 Kč, zdroj: lepime.cz

Oblíbené jsou hlavně abstraktní motivy

A co takhle zkusit nějaký ten abstraktní motiv? Bludiště, dlaždice nebo stylizovaná hvězda či různé magické ornamenty dodají punc originality prakticky každé místnosti v našem obydlí. Není tedy od věci něco podobného nezkusit, nebo ne?

Related posts

6 Thoughts to “Zajímavá dekorace na stěnu za pár korun? Vyzkoušejte samolepicí dekorace”

 1. Peta

  Pěkné samolepky

 2. JJ

  Ta pampeliška je opravdu moc pěkná, škoda že již jednu mám

 3. markét

  Ahoj, máte je někdo doma? Zajímalo by mě, jak dlouho opravdu vydrží, chtěli bychom je dát do obýváku a dětského pokoje, ovšem nechci utrácet peníze za něco, co by se mohlo po pár dnech odloupnout.

 4. lili

  Zdravím, my máme samolepky v obýváku a drží opravdu dobře. už je máme víc než rok a fakt žádný problém. Podle mě ale dost záleží na kvalitě…a na výrobci

 5. maruska

  Ahoj, máme je doma na stěně v dětském pokoji a vypadají super. Naše dítka je mají rády a bacha – ani je neodlupují :-) navíc jsme s nimi shcovali také dírky po hřebících…

 6. Klára

  Ahoj, skvělý článek a skvělá dekorace, taky můžu jenom doporučit. Snad bych jen poradila, abyste kupovali trošku dražší, dýl vydrží. My koupili jednu za pár korun do dětskýho pokoje, nevím, zda to bylo dětmi nebo kvalitou, ale prostě nedržela.

Comments are closed.