Vily Chuchle: Splňte si sen o luxusním bydlení v Praze

Hledáte stylové bydlení v Praze, ale doposud jste nenašli nic, co by odpovídalo všem vašim náročným požadavkům a představám? Možná se to změní, až navštívíte vzorovou vilu, která je součástí jedinečného vilového projektu na Praze 5. 

Vily Chuchle se rozkládají v lokalitě podél ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochničkova na atraktivním místě s výhledem na chuchelské závodiště. Autoři z renomovaného ateliéru A69 – architekti splnili nelehké zadání na výbornou – vytvořili velmi kvalitní a útulné bydlení dle moderních standardů. Zároveň plně využili velký potenciál krajiny, a především pak úžasné výhledy na pražské panoráma a zelené svahy Chuchelského háje.

Luxusní vily

Luxusní vily se nachází v severovýchodním svahu přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm. Projekt čítá více než 30 domů s užitnou plochou od 183 do 346 m2. Vzhledem k bohatému výběru dispozic ( 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk) mohou být vily využity i jako vícegenerační bydlení. Součástí většiny objektů jsou také prostorné terasy, zahrady a garážová parkovací stání. Patrové stavby jsou ohraničeny pletivovým plotem lemovaným habrovými keři.

Vily v Praze mají jedinečný koncept a nabízí vysoký standard vybavení. Za pozornost však stojí i další výhody, které souvisí s vyhledávanou lokalitou Velká Chuchle. Městská část Prahy 5 patří k mimořádným místům – disponuje kompletní občanskou vybaveností, umožňuje bezprostřední kontakt s přírodou a snadné spojení s centrem metropole i s okolními obcemi.

Luxusní vily na prodej jsou zajímavé především pro rodiny s dětmi, které chtějí trávit čas v klidném prostředí, a přesto mít rušné části Prahy na dosah ruky. V blízkém okolí se nachází oblíbený chuchelský háj, ale také chráněná krajinná oblast Český kras s množstvím turistických cílů.

Chcete se o projektu dozvědět více? Veškeré informace najdete na www.vilychuchle.cz.

Related posts