Většina dětí si přeje domek na zahradě

Inspiraci na dárky pro děti nemusíte nikdy hledat obtížně, určitě už mají sepsaný pořádný seznam, co všechno by si přály letos a příští rok. Některé sny jim můžete splnit už z toho důvodu, že i vy jste měli úplně stejné. V tomto případě lze hovořit například o malém vlastním domku na hraní.

Ráj na vašem pozemku

Být doma, ale zároveň ne tak docela, to lze označit za touhu malých dětí. Ano, rády si vybudují soukromou domácnost v domku, který jim umístíte na zahradu. Zde si rády zahrají na skvělou domácnost, pozvou sem nejlepší kamarády a nesmí chybět ani hromada nejoblíbenějších plyšáků a panenek. Dávno už nejde jen o vybavení pro jesle a školky, ale i jiná veřejnosti přístupná místa, kde se kolem miniaturních staveb objevují hřiště, skluzavky a nejrůznější formy zábavy. Finanční dostupnost domků umožňuje je darovat i vašim potomkům. Při výběru se však nedívejte jenom na cenu, ale řiďte se také kvalitou. Jistě nehodláte neustále řešit třísky v jejich dlaních a umazání oděvu od barevného nátěru. U precizně vyrobených domků z výborných materiálů se nemusíte starat o žádnou údržbu, přesto se zaručuje dlouhá životnost. Více na webu Herold, kde objevíte kompletní přehled domků a příslušenství.

Dětské domečky vypadají jako skutečné

Žádná laciná napodobenina, ale skutečné dveře a okna! Ano, spolehněte se, že lze otevřít návštěvám a vyvětrat podle libosti. Dětské domečky se montují ve venkovním prostředí a jde o jakousi stavebnici, kterou zvládnete dát dohromady i bez cizí pomoci do několika hodin. Kromě dílů z kvalitního čistého dřeva obdržíte spojovací materiál, pozinkované panty k oknům a dveřím, okna s rámem a dveře se zárubněmi. Přimontovat se dá i podlaha, dovnitř seženete nábytek. Tyto stavbičky najdou uplatnění i jako úschovna pro zahradní náčiní, pomůcky na sportování, na venkovní dětské hračky apod.

Related posts