Truhlářství Hopla vás přesvědčí o tom, že dobří čeští řemeslníci nevymřeli!

Sháníte kvalitní truhlářství? Toužíte po kuchyni, která bude krásně vypadat, bude plně funkční a bude na ní vidět dobře odvedená práce? Pokud sháníte dřevěný nábytek do jakékoliv místnosti svého bytu či domu a nechcete levné produkty z kdejakého e-shopu, podívejte se na nabídku truhlářství Praha-východ, Hopla.

Hopla je české truhlářství, které své výrobky nabízí na trhu od roku 2000. Na co se zruční čeští řemeslníci zaměřují? Především na výrobu kvalitního nábytku do dětských pokojů, ložnic a kuchyní.

Chcete moderní kuchyni, kde se vám bude vařit jedna báseň? Tady je!

Dokonalá kuchyně na míru vyrobená přesně podle vašich představ není pro truhláře z Hopla žádný problém. Představíte jim svou vizi, ukážete případně návrh a společnými silami v doprovodu odborných rad a případně i ve spolupráci s architektonickým studiem dojdete do svého vysněného cíle. Přestože se nejedná o žádnou velkou firmu, truhlářství nabízí velké spektrum barev, materiálů, policových systémů, různé druhy osvětlení pracovní desky, kování, úchytů i dekorativních materiálů.

Dětské pokoje jako z magazínu: děti je budou milovat

Nábytek do dětského pokoje má svá specifika. Jedno ale mají všechny pokojíky společné: děti je musí milovat! A rodiče samozřejmě chtějí, aby byl nábytek v nich bezpečný, praktický a funkční. Dětský nábytek na zakázku od truhlářství Hopla v sobě tyto požadavky velmi dobře kombinuje. Truhláři si poradí i s malým pokojem, navrhnou úložné prostory přesně pro vaše děti. Na základě mnohaletých zkušeností vám dokáží poradit to nejlepší řešení.

Vestavěné skříně na míru každému prostoru

Neexistuje prostor, který by se nedokázal využít! Truhlářství Hopla se zaměřuje na vestavěné skříně už pěknou řádku let a věřte, že se setkali s různými prostory. Jejich nábytek vyrobený na míru umí dokonale zaplnit podkroví i jiné atypické místnosti. Vybírat můžete z různých materiálů, barev i zpracování.

Dobří čeští řemeslníci nevymřeli a Hopla truhlářství (okres) Benešov je toho důkazem!

Related posts