Tipy na praktické dárky do domácnosti

Vybrat dárek není vůbec jednoduchá záležitost. Pokud vyberete nesprávně, váš dárek s největší pravděpodobností skončí pohozený a zapomenutý někde v koutě nebo pod postelí. Jestliže už vám došla fantazie a vy si marně lámete hlavu s tím, jakým dárkem potěšíte, můžete se začít radovat. Přinášíme vám totiž hned několik tipů na opravdu zajímavé dárky, které frčí.

Praktické dárky v nevšedním provedení

Největší jistotu, že se bude dárek líbit a tak trefíte do vkusu osoby, které chcete dar dát, budete mít v případě, když vsadíte na praktický dárek. Zapomeňte ale na to, že budete kupovat nějaké nudné potřeby do domácnosti, dečky nebo podobné nesmysly. Moderní praktické dárky mají totiž styl a jedinečný design.

INDEX Steel Joseph Joseph se sadou nožů za 1 997 Kč, zdroj: darek.cz
INDEX Steel Joseph Joseph se sadou nožů za 1 997 Kč, zdroj: darek.cz

Mezi top praktické dárky patří potřeby nebo pomocníci do kuchyně. Velmi zajímavá je například Sada prkének INDEX Steel Joseph Joseph se sadou nožů. Tuto sadu tvoří 4 polypropylénová prkénka, která jsou se sadou nožů uložena v praktickém korpusu z nerezu. Celá sada vypadá luxusně a je navíc velmi praktická. Ocení ji jistě nejen vášniví kuchtíci.

Nástěnný držák na víno Blomus CIOSO za 1749 Kč, zdroj: darek.cz
Nástěnný držák na víno Blomus CIOSO za 1749 Kč, zdroj: darek.cz

Pokud chcete obdarovat někoho, kdo miluje víno, potom by vás mohl zajímat Nástěnný držák na víno Blomus CIOSO, který je vyroben z oceli, určen na 8 lahví a je unikátní svým designem – lahve v něm totiž drží za hrdlo.

Dáváte přednost před hmotnými dary raději zážitkům? Vyberte si z hotelů v Košičích. Nejrychlejší dopravu najdete na letenky.sk a můžete být z Prahy v Košicích již za 1 hodinu a 30 minut.

S trochou veselosti i vášnivosti

Jestliže chcete na obdarováno zapůsobit nejen dárkem ale i vtipem, zkuste vsadit například na veselé bačkory. Ty se přece hodí vždy. Super jsou například Bačkory Černá kočka s veselým designem, které jsou vyrobeny z chlupatého materiálu, takže nejenže skvěle vypadají, ale příjemně zahřejí. Mají také praktickou protiskluzovou podrážku.

Bačkory Černá kočka za 499 Kč, zdroj: darek.cz
Bačkory Černá kočka za 499 Kč, zdroj: darek.cz

Mezi nejsložitější úkoly patří vybrat dárek pro milého nebo milou. Nemusí to ale nutně tak být. Stačí přece jen trochu přemýšlet. Zkuste svému milému například pořídit netradiční zamilovaný dárek v podobě Mísy s vařečkou v podobě srdce, třeba vám i něco skvělého ukuchtí…

Related posts

One Thought to “Tipy na praktické dárky do domácnosti”

  1. Aneta

    Pěkné :-)

Comments are closed.