Tipy na dárky pro muže. Vybere si každý

Hledáte inspiraci na vhodný dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy. Dárky všech možných cenových relací, ze kterých si vybere každý, se právě představují. 

Kvalitní župan 

Každý z nás by měl mít luxusní pánský župan, který nás zahřeje a poslouží například místo ručníku. Někteří dermatologové tvrdí, že utírání ručníky pokožce příliš neprospívá. V županu necháte tělo oschnout samovolně, zatímco si například vyčistíte zuby. Pokud si přejete pro muže kvalitní župan, je to ideální tip na krásný dárek. 

Reproduktory

Hledáte vhodný dárek pro milovníka cvičení, pohody na zahradě, nebo pro někoho, kdo zbožňuje audio knihy? Pořiďte muži reproduktory. Jednoduše je pomocí Bluetooth propojí se svým telefonem a bude si tak moci přehrát oblíbenou hudbu nebo mluvené slovo i v případě, že je v hlučnějším prostředí mimo domov. 

Sada na grilování

Mnoho mužů se v létě rádo předvádí se svým kuchařským uměním v rámci grilování. Má ale vše, co potřebuje? Sada na grilování nejčastěji obsahuje kromě pořádné profi zástěry i kleště na obracení masa. 

Auto kosmetika

Jezdí každý den autem do práce? Nebo je do svého plechového miláčka naprosto zamilovaný? Výběrem auto kosmetiky nikdy neuděláte chybu, vozidlo se tak bude mnohem lépe udržovat. Pokud má muž také jednostopé vozidlo, bude se blyštit také jeho motorka. 

Profi holicí strojek

Zastřihovač vousů a chlupů je dnes základní výbava každého muže. Zatímco někteří si pečlivě udržují střih vousů, jiní nedají dopustit na hladké oholení, nebo na své strniště. Holicí strojky dnes nabízejí celou řadu možností a poslouží pro potřeby holení prakticky celého těla. 

Sada ručníků 

Vracíme se k prvnímu bodu, ale tentokrát jej ještě rozšíříme. Vlastní maxi luxusní osušku nebo sadu ručníků ocení každý sportovec. Vždyť bytový textil bychom měli pravidelně obměňovat. 

Už jste si vybrali? Snad se vám podařilo nalézt vhodný dárek pro muže, kterého se chystáte obdarovat.

Related posts