Stůl do každé dílny

Máte-li doma kutila, který rád vyrábí, opravuje a dodává věcem zánovní vzhled, máte ideální příležitost ho potěšit krásným, novým a stabilním stolem. Snem každého šikuly je vlastnit kvalitní vybavení v dílně či garáži a mít všechny nástroje, nářadí a vymoženosti hezky po ruce. Toho dosáhne jedině přehledným uspořádáním a v neposlední řadě kvalitním stolem, na němž bude radost pracovat.

Navrhněte si vlastní stůl

Dílenské pracovní stoly jsou žádaným sortimentem nejen pro domácí použití, ale také jako nepostradatelná výbava výrobních prostor. Dělnické profese tráví u stolu řadu hodin, kdy pracují s malými komponenty, popřípadě opravují a řežou materiály. Proto je velmi důležité věnovat novému stolu do dílny dostatek času a rozhodnout se pro správné rozvržení pracovní plochy, zásuvek, polic i nástěnných dílů. Sáhnete-li po ucelené řadě dílenského nábytku ve špičkové kvalitě, dodáte průmyslovým prostorám haly jednotný vzhled, který navíc vypadá velmi vkusně a moderně.

Dílenský ponk stůl  pracuje s ergonomickými požadavky a slibuje vysokou variabilitu. Zároveň se s ním velmi jednoduše manipuluje a tím zajišťuje dílenská sestava nábytku vysoký komfort užívání ve všech typech průmyslových provozů. Obrovským plusem je fakt, že jednotlivé části nábytku se dají individuálně přizpůsobit a kombinovat. Samozřejmostí je pak pevná a odolná konstrukce a všechny díly garantující vysoké požadavky na bezpečnost.

Do dílny i do šatny

Rozhodnete-li se udělat si radost a zkrášlit garáž o praktický dílenský stůl, kde bude mít každá součástka i nářadí své pevné místo, nebo snad do dílen pořídíte pracovníkům špičkový nábytek, uděláte pouze dobře, když se rozhodnete pro ověřeného prodejce. Ten prodává v 9 zemích Evropy a svým zákazníkům zprostředkovává nadstandardní servis včetně poradenství pro zajištění komplexního řešení dílen a šaten.

Related posts