Stěhujete se? Půjčení dodávky se vyplatí

Stěhování je v dnešní době velice aktuální téma pro mnoho rodin i jednotlivců. Zejména v Praze je stěhování na denním pořádku. Ovšem nejedná se pouze o změnu bydlení, ale také o velké množství starostí, které jsou se stěhováním spojené. Především samotná přeprava majetku. Pokud chcete ušetřit náklady na zaplacení stěhovací firmy, můžete využít pouze služby zapůjčení dodávky, ve které stěhování zvládnete.

Více práce, ale velká úspora

Stěhovací firmy vám sice při stěhování ušetří velké množství fyzických sil, ale svou práci si nechají řádně zaplatit. Cena stěhovací firmy je různá. Záleží na velikosti a množství nábytku, který chcete stěhovat a také na počtu osob, které budou na stěhování třeba. Ceny se mohou pohybovat mezi 500Kč za hodinu až po 1500Kč za hodinu.

Naopak cena za půjčení dodávky je mnohem nižší. Půjčení dodávky na den můžete sehnat již od 600Kč. Ceny se samozřejmě odvíjí od objemu prostoru v dodávce. Čím větší je úložný prostor ve voze, tím více stoupá jeho cena při půjčení. U půjčení velkých modelů dodávek se můžete připravit i na 1000Kč za den. Ceny také záleží od půjčovny aut. Různé firmy mají různé ceny, porovnat se určitě vyplatí.

Na co je třeba se připravit?

Při stěhování v půjčené dodávce si musíte vše zařídit sami. Do dodávek snadno naložíte i rozměrnější nábytek. Musíte ovšem dbát na to, aby nábytek při transportu neutrpěl nějakou újmu. Stěhovací firmy jsou vybaveny podložkami a kryty, které zamezují poškození nábytku. Vy byste si podobné ochrany měli pořídit také. Zpravidla stačí nábytek pečlivě prokládat rozloženými kartonovými krabicemi.

Potřebujete nové pneumatiky? Podívejte se na pneueshop.sk nebo na inzeráty na motoristických serverech

Nesmíte zapomínat ani na řízení dodávky. Samozřejmostí je vlastnictví příslušného řidičského průkazu na zapůjčená vozidla. Na některé druhy vozidel obyčejný řidičský průkaz na automobily nestačí. Je také třeba mít s řízením dostatečné zkušenosti. Zejména pokud stěhujete v pražském provozu.

Related posts