Stěhujete se do nového domu? Pak si svoje bydlení raději co nejdříve pojistěte

Mít klid a vyhnout se řešení nějakých nepříjemností, ale také snaha nepřijít o všechno, když zrovna přijde zloděj nebo nás navštíví rozsáhlý požár. Nehody si prostě nevybírají, a pokud na ně nejste dobře připraveni, bohužel si vyberou ještě větší daň. A to jistě nejen v oblasti nervů a finanční hotovosti, dům ztratí svou těžce budovanou tvář a budete muset vše pomalu obnovovat. Je proto v takových případech lepší mít nějakou hotovost od pojišťovny.

O všem máte přehled, za pár minut bude hotovo

Nemusí jít o žádné dlouhé jednání nebo handrkování se o každou korunu. Pojištění nemovitosti může být dokonce vyřízeno v řádu minut, a to kompletně se vším všudy. 

Kalkulace pojištění nemovitosti

Jediné, co opravdu potřebujete vědět, je číslo – počet metrů čtverečních plochy, kterou chcete pojistit. Jestli to bude sto metrů čtverečních v rodinném domku nebo padesátimetrový panelákový byt už nehraje roli, pojistku si sjednáte stejně tak jednoduše. Rozdíl bude samozřejmě pouze v ceně, pojistit lze i rekreační nemovitost nebo třeba vybavení kancelářských prostor. Možností je dost, stačí se jen informovat…

Nezávazný výpočet dostanete k dispozici vlastně obratem

Žádné čekání, smlouvání ani dokládání různých dokumentů. Kalkulace pojištění nemovitosti je o pár minutách vašeho času, nemusíte kvůli němu na kamennou pobočku a vyplňovat rozsáhlé formuláře, na které určitě ani nemáte čas nebo náladu. Od doby, co internet doslova ovládl naše životy, je ale i tohle mnohem jednodušší záležitost.

pojištění proti blbosti

Pojistit se dnes můžete opravdu na cokoliv…

Slyšeli jste už o pojištění proti blbosti? Samozřejmě, název nezní vůbec přívětivě, ale občas se to někdy stane a nikdo nejsme neomylný. Pokud něco omylem rozbijeme v supermarketu nebo vaše dítě někoho poraní, je namístě podobná pojistka. Vztahuje se na desítky možných případů, které mohou nastat klidně každý den – náhoda si nevybírá.

Related posts