Samolepky na zeď s motivy koček, kocourů a koťat

Samolepky na zeď jsou jedním z nejlepších způsobů, jak můžete rychle a snadno dodat interiéru jedinečný styl a atmosféru. Vybírat je možné z celé řady rozličných motivů – od abstraktních obrazců až po konkrétný předměty či postavy. Nedávno se na trhu objevila nová kolekce samolepek na zeď, které přinášejí neobyčejné motivy kočičího světa. Nabízí se jednotlivé postavy koček v netradičním designu i zajímavé sady. Zalíbí se i vám veselé kočičí samolepky?

Kočky jako symbol pohodlí a útulnosti

Kočky se těšily obrovské oblibě a úctě hlavně v dávné historii. Byly považovány za božská stvoření, a to zejména proto, že udivovaly svou elegancí a vynalézavostí. V současné době se kočky již tak obrovské úctě netěší, ovšem jejich elegance je vnímána úplně stejně.

Právě proto vznikla i nová kolekce samolepek na zeď. Design samolepek je moderní a nejedná se o klasické vyobrazení koček. Designéři si s jejich podobou vyhráli a tak vznikly jedinečné samolepky, které jistě vykouzlí úsměv i na vaší tváři. „Dle průzkumu mezi našimi zákazníky vyšlo, že právě motivy koček patří k velice žádaným, a proto jsme udělali kolekci zaměřenou pouze na tyto tvory“ říká Petr Parimucha, majitel obchodu lepime.cz.

Prostoru dodají dynamiku

Kočky jsou mrštná a ohebná stvoření, na to samozřejmě designéři nezapomněli. V nové kolekci najdete samolepky v podobě koček v pohybu. Skvěle vypadá samolepka Kocour Mourek – tělo kocoura je prohnuté do oblouku a při pohledu na ni, nabudete dojmu, že kocour leze po zdi.

Zajímavě vypadá i samolepka Kocour v botách, která je vysoce elegantní. Úsměv na rtech jistě každému vykouzlí rozverná samolepka na zeď s názvem Vyděšený kocour. Kocour je v tomto případě vyobrazen nohama nahoru, takže může jakoby viset ze stropu. Tyto tři samolepky se hodí zejména do obývacích pokojů. Využít se dají v menších i větších místnostech, vždy místnosti dodají na dynamice. Výborně vypadají například nad sedací soupravou.

Sady místnost rozveselí

Nová kolekce přináší i dvě sady samolepek koček. První sadu tvoří tři kočky – rozměry samolepek jsou přibližně 40×30, 40×20 a 30×25 cm. Každá kočka zaujímá jinou polohu. Jedna sedí, druhá stojí a třetí se jakoby pro něco natahuje. S touto sadou si tak můžete pohrát a vytvořit zajímavé kreace. Skvěle se hodí například na zeď v okolí poliček nebo dveří.

Koťátka, zdroj: lepime.cz
Koťátka, zdroj: lepime.cz

Druhá sada – Koťátka – obsahuje 5 samolepek roztomilých koťátek. Přibližné rozměry samolepek jsou 35×40, 25×40, 35×30, 50×30 a 25×30 cm. I koťátka jsou vyobrazena v různých polohách. Ozdobit jimi můžete obývací pokoj, ložnici, dětský pokojíček a zajímavě budou vypadat i v okolí schodiště.

Láska na první pohled

Součástí nové kolekce je i samolepka na zeď Kočičí láska. Tu tvoří postava kočky, kocoura a srdíčka. Pohrát si můžete s umístěním všech tří částí. Rozměry této samolepky jsou 30x50cm. Díky romantické tématice se nejlépe hodí do ložnice, ale skvěle bude vypadat i v obývacím pokoji či v pracovně.

Kočičí láska, zdroj: lepime.cz
Kočičí láska, zdroj: lepime.cz

Snadná a rychlá práce

Samolepky na zeď se hodí do každého interiéru. Jejich velkou výhodou je, že se snadno aplikují. Stačí očistit místo, kam samolepku chcete dát, odlepit folii a samolepku opatrně přitisknout na zeď.

TIP – všechny samolepky z nové kolekce můžete mít v různých barvách. Vybrat můžete samolepky v klasické černé, dále také v modré, limetkové, červené, hnědé a jiných barvách.

Motivy z této kolekce koupíte na stránkách lepime.cz

Related posts