Prodej a pronájem lešení v Praze

Žádná rekonstrukce vnější části domu se většinou neobejde bez lešení. Pokud jste z Prahy a okolí, je tady pro vás pražská firma Lehmann Technik ČR, která nabízí prodej i pronájem těchto konstrukcí.

Praha lešení

Koupit či pronajmout?

Zde samozřejmě záleží na tom, jak moc lešení v budoucnu využijete. Pokud se jedná pouze o jednorázovou rekonstrukci exteriéru domu, pravděpodobně by se vám koupě příliš nevyplatila a bude lepší zvolit pronájem. Za velmi příznivé ceny si můžete pronajmout profesionální hliníková lešení od holandského výrobce Custers hydraulica B.V., které jsou tím nejlepším, co současný trh nabízí. Tyto pojízdné hliníkové věže se vyznačují výbornou stabilitou, jednoduchostí a velmi kvalitním zpracováním. Lešení je k dispozici ve dvou základních šířkách a několika výškách. Maximální pracovní výška je 20 metrů. Cena pronájmu se poté určuje právě podle typu lešení i podle délky pronájmu. Čím více dní budete mít lešení zapůjčené, tím je nižší cenová sazba pronájmu za jeden den.

Pokud se rozhodnete lešení zakoupit, je i vám k dispozici toto kvalitní holandské hliníkové lešení. V nabídce jsou opět různé šířky a výšky. Ke každému lešení poté dodatečně lze zakoupit další kolečka a podlahy. Ke koupi je připraveno také skládací lešení, jehož maximální pracovní výška jsou 4 metry a které je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Pokud máte vybrané lešení, můžete si k němu dokoupit ještě řadu dalších doplňků, včetně spojovacích lávek a přístupových rámů.

Lešení Praha a další pomocníci na stavbě

Lešení není tím jediným, co během svých prací budete potřebovat. Z tohoto důvodu vám firma Lehmann Technik ČR nabízí také prodej a pronájem závěsných lávek, hydraulických plošin, schodišťových robotů a šplhacích lávek. Díky pronájmu už si nemusíte vystačit se základním vybavením. Můžete si dovolit to nejkvalitnější profesionální vybavení, a přesto za něj nemusíte utratit statisíce. S těmito pomocníky vám určitě půjde práce lépe od ruky.

Related posts