Pro koho je vhodný nábytek na míru?

Zařizujete nové bydlení a uvažujete nad tím, že si některé kusy nábytku necháte zhotovit na míru? Pokud vás někdo z blízkého okolí popichuje a tvrdí, že jde o zbytečně předražený sortiment, nenechte se odradit. Důvodů, proč zvolit nábytek na míru, je v praxi víc než dost a možná se v některém z nich najdete.

Nábytek na míru se na první pohled jeví spíše jako rozmar bohatších lidí, kteří se chtějí nějakým způsobem odlišit a „katalogový“ nábytek pro ně není dost dobrý. Takto povrchně však většina vyznavačů individuální výroby k nákupu nepřistupuje.

Ano, jedním z důvodů může být touha po nábytku, který je jiný než ten sériově vyráběný. Ale nabízí se i jiné argumenty – například kvalitnější provedení, což ve finále znamená nemalou finanční úsporu. Protože když si necháte v truhlářství vyrobit perfektně zpracovanou postel, vydrží vám podstatně déle než ta „levnější“ z obchodu. Nehledě na to, že vám bude dělat radost.

truhlářství

Nábytek na míru je zároveň jedinou možností, jak maximálně využít potenciál atypického či originálního prostoru. Může se jednat o půdní nebo podkrovní byt, ale také o malý panelákový byteček. Zde udělá kuchyňská linka na míru skvělou službu.

prazskebydleni.cz_truhlarstvi-marek.cz_02

Velkou výhodou výroby na míru je poradenství ze strany výrobce. Řemeslníci z renomovaného truhlářství Marek Praha nám ochotně poradili a doporučili vhodné řešení. Zároveň se nabídli, že nábytek smontují přímo na místě. Konzultace jsou samozřejmě možné i v průběhu výrobního procesu. Což ocení každý, kdo často mění původní požadavky.

prazskebydleni.cz_truhlarstvi-marek.cz_03

A co se týče tvrzení, že je nábytek na míru finančně nedostupný – v dnešní době už to dávno neplatí. Většina truhlářů se snaží o ceny srovnatelné se sériovou výrobou. A když už vás něco vyjde na větší částku, počítejte s odpovídající kvalitou.

Jak se nakonec rozhodnete, je na vás. Ale nic vám neudělá takovou radost jako nábytek, který stoprocentně odpovídá vašim představám.

Related posts