Představujeme moderní rezidenční domy v Praze 9 od společnosti FINEP

Praha 9 se pro svou plnou občanskou vybavenost i snadnou dostupnost do centra města Prahy stává oblíbeným místem k bydlení. Proto se dva úspěšné bytové projekty developerské společnosti FINEP rozšířily o další etapy. Jedná se o projekty Prosek Park V a Harfa Park V.

Prosek Park V

V projektu Prosek Park již byly dokončeny čtyři etapy, které nabídly celkem 389 bytů. V páté etapě vznikne jeden rezidenční dům se 104 byty v dispozicích od 1+kk (25 m²) až po prostorné 4+kk o rozloze až 118 m². Všechny byty nabízí možnost variabilního řešení prostoru. Parkování zajišťují garáže i okolní venkovní stání.

Prosek Park V s plánovaným dokončením 2014, zdroj: finep.cz
Prosek Park V s plánovaným dokončením 2014, zdroj: finep.cz

Lokalita

Byty v Praze 9 – Prosek nabízí plnou občanskou vybavenost i dobrou dostupnost do centra města. Autobusová zastávka je vzdálena cca 1 minutu chůze od bytového komplexu, metro trasy C, stanice Střížkov, je vzdáleno 3 minuty. Do centra Prahy docestujete za necelých 15 minut.

Městská část Praha 9 má 53 tisíc obyvatel

Za nákupy lze vyrazit do nedalekého OC Letňany, v bezprostřední blízkosti se také nachází supermarket Billa. Rodiny s dětmi ocení v blízkosti se nacházející mateřskou školu, jesle, dvě základní školy i školy střední. Přímo vedle nově postavených bytů se nachází poliklinika. Volný čas v přírodě lze trávit v nedalekém parku Přátelství, který má rozlohu 11 hektarů a prošel v roce 2008 rozsáhlou rekonstrukcí. Zeleň ale nebude chybět ani v areálu bytových domů. Mezi jednotlivými bloky je v plánu vybudovat zelené zahrady a park. Sportovce zaujme blízký bazén, fotbalové a tenisové kurty a nebo bobová dráha.

Harfa Park V

I v případě projektu Nová Harfa se jedná již o pátou etapu výstavby. První byty byly dokončeny v roce 2007 a postupně první tři etapy nabídly téměř 1500 bytů, o které byl velký zájem a vyprodány jsou již i všechny byty ze čtvrté etapy. V páté etapě vyrostl 1 rezidenční dům se 130 byty v dispozicích od 1+kk (38 m²) do 4+kk (o rozloze až 119 m²). Ke každému bytu náleží balkon, lodžie či terasa a přízemní byty mohou nabídnout i příjemné předzahrádky. Parkovat lze v garážích a na venkovních stáních. Tyto byty v Praze 9 jsou na prodej již od 2,5 milionu a jsou připraveny k nastěhování.

Harfa Park V dokončený v létě 2013, zdroj: finep.cz
Harfa Park V dokončený v létě 2013, zdroj: finep.cz

Lokalita

Rezidenční domy Harfa Park se nachází v Praze 9 Vysočanech. I Vysočany mohou nabídnout výbornou dostupnost do centra města, do něhož se dostanete pomocí hromadné dopravy zhruba za 12 minut. V blízkosti se nachází zastávka tramvají číslo 3 a 53, dostupná je také stanice metra B, Vysočanská.

Třetí etapa výstavby nabídla i komerční prostory, proto v komplexu bytových domů najdete drobné obchůdky či některé služby. V areálu rezidenčních domů se nachází večerka (Žabka), supermarket, restaurace i lékárna. Pro procházky přírodou jsou vhodné nedaleké břehy říčky Rokytky a Hořejší rybník. Bruslaře potěší bruslařská dráha o délce 3,5 km, která leží prakticky za domem. V lokalitě se nachází také O2 Arena, v jejíž blízkosti je plánována výstavba rozsáhlých sportovišť.

Related posts