Práce v realitách může být snovým koníčkem

I přesto, že nezaměstnanost ve všech regionech klesá nebo se drží na minimu, najde se řada zaměstnanců, kteří by rádi se svou dosavadní prací sekli a začali konečně chodit do práce s nadšením. Chcete-li pracovat pro dynamickou a stále rostoucí společnost a psát dějiny spolu s ostatními nadšenci, vyzkoušejte práci v realitách a staňte se úspěšným znalcem, který svým klientům umožňuje bydlet podle vlastních představ.

Jaká práce na vás čeká?

Pokud vás zajímá, jaké má realitní makléř práce na starost, rozhodně vás překvapí různorodost a kreativita, s níž se prakticky denně setkává. Žádný den není stejný, objevuje se řada nových výzev a během jediného dne se z makléře stává terénní pracovník, asistent i poradce. Aby se z vás stali vynikající makléři, nepotřebujete diplomy, drahá školení nebo praxi. Tato pozice otevírá možnosti všem, kteří na sobě chtějí pracovat, vyznávat firemní hodnoty a nebát se zodpovědnosti.

Zabýváte-li se otázkou, jak se stát realitním makléřem, obraťte se na solidní značku, díky níž se vaše sny stanou realitou! Pro někoho může být též rozhodující, jaký má realitní makléř plat. Tady skutečně platí pravidlo, že čím více energie a času své práci věnujete, tím lepších výsledků a finančního ohodnocení se dočkáte. Plat realitního makléře se zpravidla skládá z pevného základu a velmi atraktivních provizí.

Jak vypadá běžný den makléře?

Nemyslete si, že práce realitního makléře spočívá v několikahodinovém sezení u počítače v kanceláři. Tam skutečně tráví tito specialisté pouze zlomek času. Většinou organizují schůzku s klienty, telefonují, řeší smlouvy a stejně tak sledují aktuální nabídku volných nemovitostí. Pokud chcete domů nosit solidní výplatu a zároveň trávit čas s rodinou, je čas vyzkoušet práce v realitách! Velmi brzy si získáte stabilní portfolio zákazníků a budete mít dokonalý přehled o trhu s nemovitostmi.

Related posts