Polystyrenové lišty a kazety řeší problémy s nevzhledným stropem

Nelíbí se vám váš strop, ale netroufáte si na radikálnější řešení či nechcete na jeho úpravu volat řemeslníka? Vyřešte to polystyrenovými kazetami a jako zakončení přidejte úhledné polystyrenové lišty.

Změňte svůj interiér dokonalejším stropem

Mnohdy vymalujeme, a pak zjistíme, že to našemu interiéru pomohlo jen z části. Pořád celkový vzhled hyzdí nevzhledný strop a křivé rohy. Naštěstí existuje řešení, se kterým si poradítePolystyrenové kazety rychle zlepší vzhled stropu. Zakryjí nerovnosti i opadávající omítku. Schovají rovněž dilatační spáry. Běžně lze polystyrenové kazety přemalovat stejně jako zeď. Existuje však i lepší řešení. Pořídit si rovnou barvené stropní kazety. Ne každý dodavatel je však má stejně kvalitní. V e-shopu Lotobox.eu pořídíte stropní kazety, které jsou v obrovském množství různých barev a odstínů a jsou též barveny i po stranách. Nestane se vám tak, že by vám na spoji prosvítal nevzhledný polystyren.

Výsledek by však nebyl dokonalým, kdybychom vhodně nevyřešili přechod mezi stropem a zdí. K tomu jsou polystyrenové lištyTy si lze pořídit v barvě stropních kazet, často se ale z estetických důvodu pracuje i s jiným odstínem či s bíle barvenými lištami.

Rekonstrukce levně a rychle

Použití polystyrenových kazet a lišt umožňuje extrémně snadnou a rychlou rekonstrukci, která ani nestojí příliš peněz. Dá se zvládnout zcela svépomocí. Díly se lepí vhodným lepidlem a na aplikaci nejde nic zkazit. Používá se lepidlo na polystyren, které si rovněž lze zakoupit ve stejném e-shopu a je právě pro tento typ použití ideální. Polystyrenové díly se velice snadno řežou klasickým odlamovacím nožem.

Lobotox.eu nabízí nejžádanější 3D stropní podhledy z polystyrenu a lišty na trhu

Svojí kvalitou přesahují polystyrenové kazety a lišty Lotobox.eu jiné konkurenční produkty. Unikátní je extrémně bohatá barevná škála. Firma neustále doplňuje a mění nabízené barvy a jejich odstíny podle aktuálních interiérových trendů.

Related posts