Podlahy Praha vás překvapí sortimentem i cenou

U podlahy často startuje každá rekonstrukce, podlahou se dotváří její styl a útulnost. Je to neuvěřitelné, ale podlahová krytina udělá mnohem větší dojem, než se může na první pohled zdát. Pražská společnost nabízí široký výběr produktů pro náročné klienty i milovníky moderních materiálů. Velké oblibě se stále těší klasický koberec a stejně tak PVC nebo vinyl. Kdo si chce doma dopřát kus přírody, ocení dřevěné podlahy s jedinečnou strukturou každé jedné desky.

Proč právě vinyl?

Vinylové podlahy se v dnešní době řadí mezi nejžádanější. Vinyl je měkký, poddajný, snadno se pokládá a udrží vaše nohy v teple i při bosé chůzi. Nespornou výhodou jsou tři typy pokládky. Vinyl se dá snadno lepit na předem vyrovnanou podlahu, popřípadě položit systémem click či multilayer. Pod vinyl přitom můžete bez obtíží položit i podlahové vytápění. Do namáhaných prostor si můžete vybrat i voděodolné varianty vhodné též do koupelen, kuchyní a chodeb. I když vinyl patří mezi umělé materiály, dokáže perfektně kopírovat vzhled dlažby, kamene, dřeva či betonu. Dokud si nesáhnete, neuvěříte, že se skutečně nejedná o tyto materiály. Vinyl se snadno opravuje a vysoká kvalita zpracování garantuje barevnou stálost. V nabídce ale najdete i další podlahy, například stylové korkové podlahové krytiny či přírodní linoleum.

Místo, kde vám poradí vybrat to nejvhodnější

Podlahové studio Praha si zakládá na zákaznickém přístupu a pestrém sortimentu. Mezi svými službami se soustředí na individuální poradenství a práci s moderními materiály a doplňkovým sortimentem. Dostupné plovoucí podlahy jsou rozděleny nejen podle designu a stylu, ale též cenového rozpětí. Za návštěvu rozhodně stojí i showroom v Praze, Brně, Velké Bíteši, Ostravě, Plzni a Zlíně. Udržované webové stránky obsahují též praktický magazín s tipy a radami. Svěřte se do rukou zkušených odborníků a uvidíte, že vaše nová podlaha dodá interiéru nádech útulnosti, zajistí pocit bezpečí a zhodnotí váš dům, byt i chalupu.

Related posts