Optimalizace výkonnosti technologických procesů pomocí výměníků

Deskové výměníky najdou uplatnění v nejrůznějších průmyslových a zpracovatelských oborech. Objevíte je v elektrárnách, potravinářských provozech, ve farmaceutickém odvětví, v čistírnách odpadních vod a v dalších odvětvích.

Vylepšení výkonnosti s výměníky

Deskové výměníky využijete všude, kde se chystáte optimalizovat výkonnost technologických procesů. Certifikovaný prodejce švédské firmy Alfa Laval vám zajistí dodávku vysoce účinných produktů, kde se lze spolehnout na jednoduchou údržbu a obsluhu, široký rozsah použití, kvalitu a dlouhodobou životnost. Existují druhy pájené, kdy se těsnění nahrazuje niklovým nebo měděným pájeným spojem. Dále pak deskové výměníky tepla skládající se ze sady desek s těsněním, které se mohou rozebrat, protože se stahují šrouby. Základ pájeného výměníku tvoří lisované profilované desky z nerezové oceli o výborné kvalitě. Vysoká odolnost proti teplotám a tlaku je zaručena pevným spojením na styčných bodech. Instalace je snadná také v omezeném prostoru. Rozebíratelné modely využijete při kondenzaci par, chlazení, ohřevu, u solárních systémů, při ohřevu vody do bazénu apod.

Výroba strojních součástí podle vašich požadavků

Sháníte určitou strojní součást? Nechte si ji vyrobit na základě vaší aktuální výkresové dokumentace. Pokud půjde o jednodušší strojní díl, získáte i vzorový kus. Vzhledem k používání moderních technologií pro výrobu vám může být doporučen jiný materiál než původní, aby byl kvalitnější, ale také cenově dostupnější. K nejdůležitějším částem patří ozubená kola. Díky nim se přenáší otáčivý pohyb a mechanická energie do míst na rámu stroje. Během přenosu se dá měnit směr a rychlost otáčivého pohybu, ale také i pohybový typ. Výroba ozubených kol počítá se zhotovením různých modulů. Ozubení můžete mít šikmé, přímé, kuželové, šnekové, evolventní. Zuby se frézují a brousí, navařují, cementují a laserově kalí.

Related posts