Nechť grilovací sezóna započne

Léto má prakticky každý spojené s opalováním, osvěžujícími koktejly a v neposlední řadě pochoutkami z grilu. Voňavé maso, šťavnaté steaky a zdravá grilovaná zelenina budou odteď připravené během chvilky. Kromě grilu se nezapomeňte zásobit grilovacími briketami a dřevěným uhlím. Brikety se mohou pochlubit až čtyřhodinovou dobou hoření a díky tomu stihnete připravit veškeré naložené chuťovky.

Připravte se na zimní období včas

Teď to sice vypadá nepředstavitelně, ale už za pár měsíců budeme opět odhazovat kupy sněhu a navlékat tlusté svetry pod zimní bundy. Díky skvělé letní nabídce můžete využít bezkonkurenčních cen za prodej uhlí, ať už hnědého či černého. Pokud teprve zajíždíte nová kamna či automatický kotel, využijte šikovný startovací balíček zahrnující hnědé uhlí s nízkým obsahem síry, velmi dobrými spalovacími schopnostmi a vysokou výhřevností. Balené uhlí v pytlích slibuje mnohem čistší manipulaci i provoz a oproti volně složenému uhlí jej můžete úhledně uskladnit ve sklepě či garáži.

Nabídka zahrnuje také produkty vhodné do krbů i krbových kamen s automatickým zásobníkem. Díky tomu stačí nasypat pelety do nádoby a užívat si teplo rodinného krbu. Dřevěné brikety a palivové dřevo dodají vašemu domovu tu správnou hřejivou atmosféru a interiér provoní nezaměnitelnou vůní přírody. Na podpal se skvěle hodí třeba papírové brikety i směsné varianty s okamžitým efektem při zatápění.

Noční provoz bez starostí

Jestliže v noci nechcete vstávat ke kamnům, ale zároveň se neradi budíte do studeného prostředí, vyzkoušejte noční brikety. Jsou lisované z čisté kůry stromů bez přídavku lepidel a dalších chemických přísad. Dokážou hořet osm až deset hodin, a to díky velmi pomalému procesu spalování, hoření a žhnutí. Noční brikety jsou též velmi ekologické a zajišťují ekonomický provoz vašeho spalovacího zařízení. Noční brikety smíte pořídit do zásoby, lze je totiž skladovat i několik let na suchém místě a díky praktickému tvaru se dobře skladují bez nutnosti velkých prostor. Vyberte si chytře a nenechte se zaskočit nečekanou zimou!

Related posts