Návrh kuchyně do malého bytu

Bydlení zvláště v dražších městech mnohdy znamená uskromnit své plány na prostorné pokoje a doslova se poskládat do malého bytu. Díky moderním prvkům a chytrým řešením vás ale ani menší prostor nemusí výrazně omezovat. Díky návrhům kuchyní od zkušených bytových designérů můžete spojit funkčnost, praktičnost a vkus do jednoho propracovaného celku a vytvořit si harmonické místo pro život. Bez ohledu na to, zda bydlíte v malém bytečku, anebo kralujete v prostorných pokojích, bývá častou volbou spojení kuchyně a obýváku. Přeci jen se jedná o místa, kde trávíme většinu času, proto ložnice a ve výsledku ani dětský pokoj nepotřebují tolik soustředění a vymýšlení jako obývací pokoj a kuchyň s jídelnou.

Na míru je nejlepší

To, že vás rekonstrukce nemusí finančně zruinovat, dokazují kuchyně na míru za velmi zajímavé a rozumné peníze. Designéři pracují s prostorem, vnímají vaše požadavky na barvy, materiály a díky tomu dokáží navrhnout koncept často propojený na jídelní část pro komfortní sezení u oběda s přáteli i večer s rodinou nad teplou večeří. Kuchyň často navazuje na obývací část, kde se prvky mohou prolínat.

Kuchyně na zakázku jsou ideální volbou pro malé byty, kde se dají šikovně uspořit centimetry právě díky kuchyni spojené s jídelním stolem či obývací stěnou. V malém prostoru si sice nemůžete představovat obří kuchyň se samostatně stojícím ostrůvkem pro vaření, nicméně i tady platí, že s dobrými nápady a kombinacemi se dá vymyslet nadčasová záležitost pro mladý pár i rodinu s dětmi.

Snadný postup pro spokojenost zákazníka

Ostravská společnost si zakládá na precizní práci, kterou můžete sledovat od prvního kroku – nezávazné poptávky z vaší strany. Na základě vašeho požadavku dojde k nezávazné konzultaci a kalkulaci ceny, abyste přesně věděli, kolik bude vybavení místnosti stát. Je tedy pouze na vás,  zda vsadíte na moderní čisté prvky či rustikální klasiku. Vždy ale vybírejte pečlivě, aby nová kuchyň zapadla do celkového stylu vašeho stávajícího bydlení. Zkušený designér vám poradí rafinované triky, jak uspořit místo a využít moderních technologií pro pohodlí v kuchyni. Díky 3D vizualizaci budete přesně vědět, co od nové kuchyně očekávat, a stejně tak se můžete těšit na rychlou a kvalitní realizaci, díky níž získáte konečně svou kuchyň snů s dostatkem místa pro vaření a čas s rodinou u jednoho stolu.

Related posts