Mít tak fasádu jako novou… Můžete!

Trápí vás špinavá fasáda vašeho domu, ale nevíte si rady s čištěním? Respektive jste vyzkoušeli běžné čisticí prostředky, ale očekávaný výsledek se nedostavil? Pak nadešel čas, abyste se obrátili na profesionály. Specializovaná firma, která má s čištěním fasád zkušenosti, vrátí vašemu majetku původní lesk.

Proč se čištění fasády nevyplácí podceňovat?

K pravidelnému čištění fasády vás může motivovat některý z následujících důvodů:

  • Záleží vám na tom, jak vaše bydlení vypadá a jakým dojmem působí na okolí.
  • Chcete, aby si fasáda udržela původní vlastnosti a znečištění nemělo negativní dopad na mikroklima.
  • Chystáte se rekonstruovat.
  • Budete dům prodávat a potřebujete zvýšit jeho tržní hodnotu.

čištění fasád

Proč je profi čištění efektivnější než mytí svépomocí?

Fasádu si můžete umýt i sami, ale nevyhnete se velké časové a nezanedbatelné finanční investici. Budete potřebovat speciální čisticí prostředky, jejichž účinnost vám nikdo předem negarantuje. Zároveň se pravděpodobně nevyhnete stavbě lešení.

V případě čištění fasád specializovanou firmou ušetříte spoustu času i starostí. V konečném součtu zjistíte, že jste čas využili mnohem efektivněji (a třeba vydělali více peněz, než kolik vás stálo vyčištění fasády).

pískování

Odborníci vědí, jak na to

Neodborným čištěním můžete stav fasády zhoršit. V lepším případě vyhodíte peníze za nevhodná čistidla. Profesionálové mají bohaté zkušeností a vždy vědí, jak materiál vyčistit. Zároveň disponují moderní technikou – například přístroji na bázi pískování.

Chcete-li svou fasádu svěřit těm nejlepším, obraťte se na AXIOM REAL. Firma působí v oboru velmi dlouho a za kvalitu služeb hovoří zvučné reference. Technici používají německé systémy TORBO (na bázi tryskání-pískování), pomocí kterých zbaví povrch i graffiti. Bližší informace najdete na www.ars.cz.

Related posts