Máte okrasnou nebo užitkovou zahradu? Husqvarna vám s ní pomůže

Práce na zahradě jsou pro mnohé lidi velmi příjemnou relaxační aktivitou, přestože si často při tom dávají hodně do těla. Na druhou stranu se tímto odreagují od starostí běžného dne, které je trápí v rodině, nebo v zaměstnání. Naštěstí u hodně činností lze použít praktické pomocníky – jako jsou sekačky, drtiče větví, vertikutátory a podobně. Co by určitě na zahradě chybět nemělo?

Husqvarna má nářadí pro každou příležitost

Při výběru vhodného nářadí na zahradu ovšem záleží i tom, jak je zahrada vedená. Pokud je zaměřená více na užitek, více využijete nářadí, které vám pomůže při pěstování zeleniny nebo ovoce. Avšak bez ohledu na účel zahrady, jistě se neobejdete bez elektrické nebo benzínové sekačky na trávu. Motorová řetězová pila se také bude hodit, když si necháte převézt fůru dřeva a pustíte se do jeho zpracování, abyste měli dostatečnou zásobu otopu na zimu.

Historie firmy sahá až do 17. století

Víte, že první továrna Husqvarny byla zbrojařským závodem, který založil v 17. století švédský polní maršál Erik Dahlberg? Postupem času firma rozšířila svůj výrobní program také na šicí stroje, kuchyňské vybavení, vytápěcí kotle a sekačky na trávu včetně motorových pil. V současné době je Husqvarna největším světovým výrobcem venkovních produktů, které si kupují zákazníci po celém světě, a to i v České republice. Také u nás patří její výrobky k oblíbeným. Najdete je ve výbavě spousty českých zahrádkářů, jimž slouží po dlouhou dobu.

Dětské hračky od Husqvarny

Firma Husqvarna dokonce myslí i na malé děti, které by rády svým rodičům při zahradních pracích pomáhaly se svým vlastním dětským nářadím. V nabídce najdete dětské sekačky, foukače, vyžínače i řetězové pily. Chlapci i dívky si s nimi určitě hodně vyhrají, zatímco jejich tatínek či maminka budou na zahradě pracovat s opravdovým elektrickým nářadím.

Related posts