Luxusní bydlení přesně podle vašich představ

Moderní dům na klíč si přeje řada z nás, akorát nás brzdí finance nebo hůř, náš vlastní projekt. Vzhledem k nízkým hypotéčním úvěrům i dostupnosti půjček si s financemi už dokážeme sami poradit, ale na koho se obrátit, když nevíte, jak přesně by vaše bydlení mělo vypadat? A i když máte představu v hlavě, jednoduše ji na papír nedokážete hodit? Pak se obraťte na zkušenou firmu, která má za sebou rozsáhlou výstavbu rodinných domů v lukrativních lokalitách a dokáže zajistit individuální výstavbu rodinného domu na vlastním pozemku nebo na pozemcích společnosti.

Spokojený klient je základem úspěchu

Zavedená firma na výstavbu rodinných domů se pyšní velmi rozsáhlými a úspěšnými projekty v lokalitě Zelený Zlonín. Tady najdete rovněž vzorový dům, kam se smíte objednat na prohlídku. Výrobce si pohrál s architektonickým designem a dokázal vytvořit moderní místo kombinující unikátní stavební technologie a inteligentní bydlení. To vše v nadčasovém designu, jenž vám učaruje svým zdravým, ekonomickým, ekologickým i inteligentním provozem. Rozhodnete-li se pro moderní nízkoenergetické domy ve formě pasivního bydlení, získáte vyšší komfort bydlení a přitom extrémně nízké náklady na energie. Oproti běžnému rodinnému domu můžete ušetřit až 90 % energií. Zároveň si zajistíte stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, anti alergenní prostředí a nemusíte se obávat ani teplotních rozdílů v místnostech. Stylová stavba domu na klíč jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy, a tím získává vyšší hodnotu na trhu s nemovitostmi. Stále váháte?

Dům na klíč bez starostí

Moderní nízkoenergetické domy na klíč jsou jistotou pevné ceny a ekologického přístupu i nulových starostí se samotnou výstavbou. Neváhejte a svěřte své sny o bydlení do rukou profesionálů a těšte se na nový domov, třeba v hlavním městě i klidně mimo něj.

Related posts