Lidská síla nabízí jednorázový i pravidelný úklid

Úklid bezesporu patří k nejméně oblíbeným domácím pracím. Když k tomuto faktu připočteme skutečnost, že většina současných žen je plně pracovně vytížena, stává se úklid skutečně náročnou a nenáviděnou povinností. Pokud chce být žena úspěšná v práci, mít doma naklizeno a ještě být dobrou matkou, která se svým dětem věnuje, potom musí část povinností přenechat někomu jinému. Neboť zvládat všechny vyjmenované role dokonale není v silách jedné osoby. Proto stále více žen využívá úklidu od profesionálů. Právě úklid domácnosti je činnost, kterou můžete svěřit někomu jinému a ušetřený čas věnovat rodině a odpočinku.

Lidská síla

V každém větším městě dnes již najdete nějakou firmu nabízející úklidové služby. V Praze a Brně působí například Lidská síla. Vzhledem k vysoké oblibě u zákazníků však již plánuje rozšířit se i do jiných měst v České republice.

Lidská síla zaměstnává prověřené dámy, které jsou všechny bezúhonné a které prošly školením. Díky tomu jsou seznámeny s efektivními metodami úklidu, vědí, jak ošetřovat různé typy povrchů podlah i nábytku a jsou vyškoleny i v žehlení.

Za pravidelný týdenní úklid malého bytu zaplatíte pouze 420 Kč

Úklid si lze objednat přes internet a Lidská síla zajistí provedení úklidu ve vámi objednaný termín. Spolehnout se můžete také na rychlost služby. Úklid lze provést již 24 hodin od učinění objednávky.

Jak služba funguje?

Objednávku úklidu lze provést velmi jednoduše přes internet. Platba probíhá předem pomocí platební karty. Ještě před započetím úklidu se tedy dozvíte finální cenu, čímž se Lidská síla liší od ostatních úklidových firem.

Výslednou cenu za úklid se dozvíte díky chytré kalkulačce. Při objednávce vyplníte plochu bytu, který chcete nechat uklidit. A dále zaklikáte podrobnější informace o rozsahu úklidu. Na základě těchto informací bude vypočítána celková cena.

Při první návštěvě se domluvíte, jak bude úklid probíhat, zdroj: shutterstock.com
Při první návštěvě se domluvíte, jak bude úklid probíhat, zdroj: shutterstock.com

Objednat si můžete pravidelný úklid jednou za týden nebo za čtrnáct dní. Ale Lidská síla nabízí i jednorázový úklid, který můžete využít v náročném období před Vánoci nebo před velkou návštěvou. Zvolit můžete i rozsah úklidu. Běžný úklid sestává ze setření prachu, vytření podlah, vyluxování koberců a umytí koupelny. Navíc si můžete přiobjednat:

  • mytí lednice
  • mytí trouby
  • mytí oken
  • praní
  • žehlení

Zaměstnané ženy z doplňkových služeb nejvíce ocení nabídku žehlení prádla. Tuto službu lze objednat jako součást běžného úklidu nebo také samostatně.

Co připravit?

Vzhledem k tomu, že každá domácnost má svá specifika, nenosí s sebou dámy na úklid žádné čistící přípravky. Před návštěvou úklidové služby proto připravte všechny prostředky, které v domácnosti používáte. Paní na úklid tak nebude muset s sebou vláčet množství přípravků a vy zároveň budete mít jistotu, že použije přesně ty přípravky, které si přejete (například dáváte-li přednost ekologickým přípravkům).

Při první návštěvě dámy na úklid ukažte, kde najde nejen čistící prostředky, ale také hadry, kýbl a vysavač.

Pokud si sjednáte pravidelný úklid nebo pravidelné žehlení, budete mít zajištěno, že k vám bude docházet vždy stejná dáma. Ta již bude s vaší domácností obeznámena a nebude potřebovat nic vysvětlovat. Taktéž k ní získáte důvěru, proto můžete případně využít možnosti předat paní klíče od bytu. Díky tomu bude paní moci provést úklid například v době, kdy vy budete v práci, na nákupu nebo v parku s dětmi.

Related posts